Rüyada abdest almış olduğunu görmek, şahsın hayırlı ve iyi şeylere başlayacağına, ahiretine yönelik işlerle meşgul olacağına, tez zamanda bütün olmasını arzuladığı şeyleri gerçeğe dönüştüreceğine delalet etmektedir. Abdest insanı ekonomik ve ruhsal lekelerden hijyenikler. Dolayısıyla bu şekilde bir rüya görmüş olan kimse esas yaşamında fenalıklardan, kötü kalpli insanlardan ve onların fitnelerinden ayrılır. Kalbini temizlemiş olarak kendini küllüyen dost doğru bir yola iletir. Rüyada yarım abdest alım yapmak, sevapların yanında günah da işlemiş olmaya ya da kimi arzularınıza kavuşamayacağınıza yorumlanırken; tam ve güzel bir abdest almış olduğunu görmüş olan kişi, tüm manalarda huzur ve saadet içerisinde bir yaşam sürer. Bu rüya hem madden hem de manen problemlere çare bulmuş olmaya ve dertlerin her türünden feraha ermeye işaret eder.  Rüyada Abdest Alarak Namaz Kılmak

  Rüyada abdest alarak namaz kılan şahıs, iyi huylu ve karakteri dayanıklı bir kimsedir. Bu rüya Yaradan katında güzel bir yere malik olduğunuzu ve güzel karakterinizle tüm insanların alaka ve teveccühünü kazandığınızı gösterir. Rüyada Yaradan rızası için abdest alan ve bu almış olduğu ibadet hazırlığıyla ibadet eden şahsın hem alemi hem de ahireti aydınlık olur. Bununla birlikte bu şekilde bir rüya parlak bir geleceğe, sorunlardan feraha ermeye tüm manalarda iyi bir yaşama tabir edilmektedir.

  Rüyada Abdest alınmadığı halde Namaz Kılmak

  Rüyada abdest alınmadığı halde namazı eda etmek sapıklığa düşmüş olmaya, doğru olmayan yollarda ilerlemiş olmaya ve kendisi için zararlı fitneci insanlarla beraber olup onlarla birlikte doğru olmayan işlerde bulunmuş olmaya delalet eder. Rüyası esnasında abdest alım yapmadan yapılmaması lazım olan bir şeyi yapmış olan kimse, dünyada umduğunu bulmuş olamaz ve arzularına kavuşamaz. Kimi zaman da bu rüya herhangi bir belaya maruz kalmış olma manasına gelmektedir.

  Rüyada Abdest Almış olduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

  Rüyada abdest alan kimse, dine yönelmiş olan, iyi huylu ve manevi değerleri yüksek bir şahısdır. Bu rüya günlük yaşamda kendinizi ibadete ve ahirete ithaf ettiğinizi ve ibadet etmekten mutluluk duyarak, kalbinizi her çeşit fenalıklardan temize çıkardığınızı göstermiş olmaktadır.

  in A