Rüyada abdest bozmuş olmak çok iyi ve müspettir. Şahsın harcadığı çabadan, içerisinde olduğu sorunlu ve kötü hallerden feraha ermesine delalet eder. Rüyası esnasında ufak abdeste çıktığını görmek de sorun ve dertlerden uzaklaşmış olmaya esenliğe ulaşmaya delalet eder. Bununla birlikte kazanımlarının ve yiyip içeceği şeylerin sadakası olmak suretiyle bir hayırlı bir iş yapamaya işaret eder. Rüyada abdestin yapıldığı yer net değilse ve görünmüyorsa bu bir sağlık sıkıntısı sebebi ile veya kendini rahata erdirecek bir şey için varlığından harcayamaya delalet etmektedir. Şayet şahıs bir yere ufak veya büyük abdestini yaptıktan sonra, onu örttüğünü görecek olursa bu esas yaşamda da hususi veya kişisel bir malı bir yerlere saklamış olmak manasına çıkar.  Rüyada Abdesthane Görmek

  Rüyada abdesthanede gereksinim giderdiğini görmüş olan kimse, davranışlı şahısdır. Malını ve parasını lüzumsuzca harcamış olmaz, bütün harcamış olmalarını cidden gereksinim yönünde yapar.

  Rüyada Tuvaletin Gelmesi

  Rüyada tuvaleti gelmiş olan ve çok sıkıştığı halde tuvaletini yapacak olmaya elverişli bir yer bulamayan şahsın, saklamış olmak istediği bir şey olduğunu fakat hiç bir şekilde onu saklamış olmaya elverişli olan bir yer bulamadığını delalet eder.

  Rüyada Tuvalette Abdest Bozmak

  Rüyada tuvalette abdest bozmuş olmak iyi görülmemektedir, şahsın bütün mal varlığını ve parasını lüzumsuzca israf ederek kaybedeceği manasına çıkar.

  Rüyada Abdest Almak

  Rüyada abdest alım yapmak, rüyayı gören kişi için hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin iyi olanla ve güzel olanla karşı karşıya gelerek, huzura ereceğine ve şahsın ihtiyaç duyduğu şeyi aile büyüklerinin yanında yapmış olması manasına çıkar.

  Rüyada Ufak Abdest Bozmak

  Rüyada ufak abdestin bozulduğunu görmek iyiliklere ve hoşluklara delalet eder. Rüyası esnasında ufak abdest bozduğunu görmüş olan kimse, borçlarından, iç sorunlarından, dertlerinden ve içerisinde olduğu bütün zor şartlardan feraha ererek, rahata ve esenliğe erecek ve huzura erecek anlamına gelir.

  in A