Rüyada ağabeye giymiş olmak, insanların nazarını celb eden, güzel ve albenili bir bayana delalet etmektedir. Rüyası esnasında ağabeye giymiş olan şahıs, kaliteli bir ortamda güzel bir buluşmaya dahil olur ya da bu rüya sizlerin de katılacağınız bir nikaha, bir düğün merasimine delalet etmektedir. Rüyada ağabeye giymiş olup bir düzenlemeye dahil olan, esas yaşamında nezih bir ortamda bulunur. Göz alıcı renkli abiyeler, şahsın mutluluk sebebi ile dolu olmasına ve karşısına gelecek iyi imkanlara işaretken; kara ve yeniliğini yitirmiş bir ağabeye ise soruna, umutsuzluğa ve kimi zaman da bulalıma dalalet eder. Rüyada uzun ağabeye giymiş olan şahıs uzun ve iyi bir yaşama kavuşur ya da uzun bir aşk ilişkisi olur. Rüyada kısa ağabeye ise, fazla uzak olmayan bir yere gideceğinize ya da bu günlerde size ulaşacak bir nasibe delalet eder.  Rüyada Ağabeye Görmek

  Rüyada parlak, diri renkli abiyeler dünya yaşamının keyiflerine bu keyiflerden payına düşeni alan, kendini dünya yaşamına ithaf eden ve manevi değerleri aklından çıkaran bir kişiye delalet etmektedir. Yeşil ağabeye görmek, dindar, iffetli fakat görsel özellikleri ön planda bir kadına; kırmızı ağabeye görmek cazibeli, çekici fakat erkeklere desise muhakeme eten egoist bir bayana; sarı ağabeye güzel fakat hastalıklı bir bayana delalet etmektedir. Kara ağabeye gören asalet sahibi bir bayanla evlenir. Mavi ağabeye ise aile yaşamındaki sukunet ve sevinç manasına gelmektedir.

  Rüyada Ağabeye Dikmek

  Rüyada ağabeye dikmiş olan şahıs, şayet erkek ise görsel özellikleri ön planda ve güzel bir kadınla tanışır; ama bu bayanın tuzaklarına maruz kalır. Ağabeye dikmiş olmak günlük yaşamın geçici arzularına kanmaya ve kendini kandırmaya da delalet etmektedir.

  Rüyada Ağabeye Giymiş olmanın Psikolojik Tabiri

  Rüyası esnasında ağabeye giymiş olan şahıs, gösterişçi ve etrafsın kısımından cazibeli ve çekici olmak suretiyle kabul gören bir şahısdır. Bu rüya içinizdeki mutluluk sebebini, sefahat istekinizi ve dünyalıkları doyuncaya kadar hayata tutunma arzunuzu göstermiş olmaktadır.

  in A