Rüyada abla görmek çok iyidir, son derece sevindirici ve mesud edici bir havadis manasına çıkar. Şayet daha evlenmiş olmamış birisi rüyası esnasında kendisi büyük kız kardeşini görecek olursa bu onun için güzel ve hijyenik bir nikâh manasına çıkar. Rüyası esnasında bir ablasının olduğunu gören şahsın, onu devamlı korumuş olacak, gözetmiş olacak, her işinde arka tarafında durmuş olup dayanak olacak bir yakını, yakını veya dostı olacak anlamına gelir. Abla bununla birlikte rüyayı gören kişinin önünde upuzun bir yaşam olacağı manasına çıkar. Rüyada haneli bir bayan şayet kendisi büyük kız kardeşini görecek olursa veya bir büyük kız kardeşi olduğunu görecek olursa bu o bayanın bir kız çocuğu olacağına delalet eder. Şayet bir erkek rüyası esnasında büyük kız kardeşini görecek olursa bu da bir talih oyunundan veya hasbel kader bir yerden kazanç sahip olacağına delalet eder. Öyleki abla bayan için çocuk, erkek için talih anlamına gelir.  Rüyada Ablayı Öpmek

  Rüyada büyük kız kardeşini öptüğünü gören şahsın talihi, bahtı, kısmeti açık olur, istikbali de çok parlaktır. Rüyayı gören kişinin rüyada büyük kız kardeşi kısımından öpülmesi ise şahsın akrabasına ne kadar düşkün olduğu manasına çıkar.

  Rüyada Büyük kız kardeşi Olduğunu Görmek

  Rüyada büyük kız kardeşi olmadığı halde bir büyük kız kardeşi olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin etrafında, dostları, yakınları ve akrabası içinde ne kadar çok sevilmiş olan, arama yapılan ve özlenen birisi olduğuna delalet eder. Bu şahıs akrabası için göz bebeğidir ve üzerine titrenen biridir.

  Rüyada Ablanın Kocasını Görmek

  Büyük kız kardeşi olmadığı halde, veya büyük kız kardeşi olmasına rağmen haneli olmadığı halde rüyası esnasında ablasının kocasını öyleki eniştesini görmüş olan kimse dertlerinden ve ıstırapından uzaklaşır, meslek yaşamında yükselişe geçer.

  Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

  Rüyada ablanın öldüğünü görmek iyidir. Ölmüş olan şahsın hayatının uzadığına işaret eder. Bununla birlikte rüyayı gören kişi içinde memnun, sağlıklı ve muvaffakiyetli geçecek uzun bir yaşam manasına çıkar.

  Rüyada Abla İle Yürümek

  Aile yaşamı ve iş yaşamı ile alakalı olmak suretiyle çok sevindirici havadisler alınacağına, işlerin aniden rayına gireceğine, benzer, arkadaş ve yakınların yardımları yardımıyla harika bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu vesileyle karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması yardımıyla yardım istemiş olan şahıslara yardım edileceğine ve memnun olunacağına yorumlanır. Bu rüyanın görülmüş olması, esasen yeni bir evrenin başladığının ve artık eskiden gidilen yolun değişmiş olacağına ve bunun çok pozitif neticeler doğurmuş olacağına işaret etmektedir. Rüyada abla ile taşlı yolda yürümüş olmak, ara sıra sorunlu durumlarla karşılaşılsa dahi gerek eğitim yaşamında gerek iş yaşamında harika bir geleceğe ve harika bir kariyere malik olunacağına belirtitir.

  Rüyada Abla İle Tartışmak

  Rüyayı gören şahsın, yaşamış olduğu sıkıntılardan ve içine düştüğü psikolojik sorunlardan dolayı çevresindeki şahısları lüzumsuzca kırdığına, bu sebeple kendini sevmiş olan ve kıymet veren şahısları uzaklaştırdığına, bu sebeple kendine bir tertip düzen verip yapmış olduklarından ötürü oturmuş olup muhakeme etmesi gerektiğine aksi takdirde daha fazla insan kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada abla ie tartışmış olmak ve küslüğü sona erdirmek, taş kalpli şahısların arada söz taşımasından dolayı çok sevilmiş olan bir şahıs ile kırgınlık gündeme geleceğine, yaşanan vaziyetin incelenilmesi yardımıyla bu halin düzeltileceğine ve gerçeklerin ortaya çıkacağına yorumlanır.

  Rüyada Abla İle Atışma Etmek

  Rüya malikinin, iş aleminde sırtını kollamış olması gerektiğine, kendine rakip olan şahısların kötülük yapmış olmak için en savunmasız olduğu anı beklediklerine, şayet bu şekilde birşey gerçekleşirse yakın dostlardan ve işte ortaklık kurulmuş olan şahıslardan kimileri ile yolların ayrılmış olacağına ve neticesinde bu sebeple büyük pişmanlık duyulacağına tabir edilir. Rüyada abla ile atışma etmek ve darılmış olmak, müspet biçimde başlamış olan bir hadisenin hayırsız bir hale dönüşeceği, sevilmiş olan kişilerle ayrı düşüleceği, yapılan işte büyük ziyana uğranacağı, atılmış olan adımların tez zamanda problem meydana getireceği, dört duvar içinde kalınabileceği ve sevilmiş olan bir şahsın kaybedilebileceği manasına çıkar.

  Rüyada Abla İle Konuşmak

  İş mevzusunda deneyim maliki bir şahsın, teklifinin kabul edilmesi yardımıyla uzun bir vakit sonra tekrar iş yaşamında dönülmüş olacağına, şöylece kötü hallerde kalınan ve maddi sorun çekilmiş olan bir evrenin kapanacağına, bu vesileyle son vakitlerde kötü giden herşeyin düzelmiş olacağına, dertlerin nihayete ereceğine ve mal ve mülk maliki olunacağına tabir edilir. Rüyada abla ile konuşmuş olmak ve gözyaşı dökmek, ırak bir yere gitmiş olan bir şahsın tekrar geleceğine, kırgınların ve küskünlerin dargılığın giderileceğine, dertlerin kısa vadede bitmiş olacağına, bu günlerde okul yaşamının tekrar başlamış olacağına, çok arzulanan birşeyin gerçeğe dönüşeceğine ve anne baban olan kişinin ziyadesiyle sevinç duyacağı bir hadisenin gündeme geleceğine işarettir.

  Rüyada Abla Kardeş Görmek

  Rüya malikinin, aile fertleri arasındaki bağın daha da kuvvetlenmiş olacağına, evindeki birlik ve beraberliğin artış göstereceğine, aile fertlerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, bu günlerde çok ses getirmiş olacak bir işle meşgul olmaya başlayacağına, maddi ve manevi rahatlık dolu günler geçireceğine, hem kendini hem akrabasını çok memnun edecek bir bilgi alacağına ve ferahlığa çıkmış olacağına yorumlanır. Rüyada abla anne görmek, şahsın, iyi bir nasiple evlilik yapacağına, hayallerindeki haneye sahip çıkacağına, yeni bir döneme gireceğine ve huzur dolu bir hayat sürmüş olacağına delalet etmektedir.

  Rüyada Abla İle Yemek Yemek

  Rüyayı gören şahsın, ruhen ve kalben rahat dolu olacağı, çevresindeki tüm insanlara yardım etmek isteyeceği, parasal mevzulardaki problemlerin tez zamanda ortadan kalkacağı, sahip çıkdıkları için sürekli şükredeceği, epeycedir küs olduğu bir kişiyle barışacağı, daha evvel yapmadığı ve denemediği şeyler deneyeceği ve yaşamtan tat alacağı manasına çıkar. Rüyada abla ile çiğ yemek yemek, aile içine fitne sokmaya çalışmış olan şahıslar olduğuna, bu şahısların çok kısa bir süre evvel evden uzaklaştırılması gerektiğine, rüyada da görüldüğü üste çiğ öyleki aklını başına almaz bir şahsın ortalığı karıştırmış olma gayretleri içinde olduğuna belirtitir.

  Rüyada Abla Ve Yeğen Görmek

  Sahip olulacak muvaffakiyetler yardımıyla mevki makam maliki olunacağına, iyi bir yaşama malik olunacağına, bereket içinde gündeme geleceğine, epeycedir beklenen bir iş kapısının açık hale geleceğine, bu vesileyle haddinden daha çok sürmüş olan işsizlik devirinin sona ereceğine ve yeni bir girişim için adım atılacağı biçiminde yorumlanır. Rüyada abla ve kuzen görmek, ziyanlı bir alışmışlığın terkedileceğine, çok karlı bir işe malik olunacağına, ruzurlu bir yaşamın kapısının açık hale geleceğine, çıkılacak bir tatil yardımıyla bol bol moral depolanmış olacağına, verilen emeğin katbekat bedelinin alınacağına ve rakiplerin malubiyete uğratılacağına işarettir.

  Rüyada Abla İle Bağlantıya Girmek

  İş yaşamında gündeme gelecek kötü bir olaydan dolayı hem moral kaybı hem de hayalkırıklığı gündeme geleceğine, antipatik bir şahıs ile iş yapmış olmak zorunda kalınacağına, atılmış olacak adımların boşamış ol çıkmış olacağına, sağlıkla alakalı kimi problemlerin başgöstereceğine, anne veya baba ile ters düşüleceğine, kısa müddetli bir yolculuğun gündeme gelecek terslikler yüzünden gereğinden çok uzayacağına ve problem meydana getireceğine delalet etmektedir. Rüyada abla ile bağlantıya girmiş olmak ve pişman olmak, yapılan kusurdan dönmüş olmaya, tövbe etmeye, Yaradan yolunda ilerlemiş olmaya, pişman olmaya, yapılan kusuru düzeltmiş olmaya çalışmış olmaya, sıkıntıları çözmüş olmaya, yaşananları karşılamaya ve elden geldiği kadar sistemi sağlamaya tabir edilir.

  Rüyada Abla İle Evlenmek

  Rüyayı gören şahsın, rekabet ettiği kişilerin yapacağı bir üçkağıt yüzünden hem kendisisi için kötü olacak hem de iş aleminde malik olduğu prestije ziyan vermiş olacak bir durumla uğraşmak mecburiyetine gireceğine, bu işten feraha ermek için pekçok kapıya ve şahsa başvurmuş olacağına, daha sonra sevdiği deneyimli bir şahsın vereceği düşünceler yardımıyla vaziyeti düzeltmiş olacağına ve rahatlayacağına işarettir. Rüyada abla ile evlenmiş olmak ve boşanmış olmak, büyük gayret sarfedilerek yapılan şeyin hata olduğunun idrakine varıldığı aniden vazgeçileceğine, işlerin düzelmiş olması için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın ziyan getirdiği farkedildiği anda feshedileceğine ve meydana gelen kayıbı düzeltmiş olmak için epey uğraşılacağına tabir edilir.

  Rüyada Abla İle Telefonda Konuşmak

  Hayırlı bir havadis alınacağına, bu havadis üstüne çok problem yaratmış ve maddi ziyana neden olmuş bir işin nihayete erdirileceğine, bu vesileyle meseleli vaziyetlerden birinin çözüme kavuşacağına, daha sonra iş ile alakalı kimi çalışmalar için toplanmış oltular yapılacağına ve bu toplantıların peşinden lazım olan neyse en elverişli biçimde  yerine getirilmesi için çalışılacağına belirtitir. Rüyada abla ile telefonda konuşmuş olmak ve  ağlamak, rüyayı gören kişinin, zihnini yoran ve hiç bir şekilde huzur vermeyen bir sorunla alakalı olmak suretiyle büyük bir karar alacağına ve muvaffakiyet sağlayacağına yorumlanır.

  Rüyada Abla Görmenin Psikolojik Yorumu

  Fert için büyük kıymeti olan ve ona karşı büyük bir sevgi duyduğu bir insanı anlatır. Bu kimse muhtemelen fert için yol göstericiliği yardımıyla onun birçok sorun ve beladan feraha ermesine bahane olan ve bunun için de fert kısımından yiğiti olmak suretiyle görmüş olunan biridir. Belli ki yaşamının da çok için de ayrıca merkezindedir ki şuuraltı rüyalarında dahi onu kendine göstermiş olmaktadır. Fertin gerek malumat, gelenek, gerek namus, tabiat ve tutum mevzusunda kendine misal aldıı ve ondan beslendiği ihtimal de çok yüksektir. Bu rüya, fertdeki iyi ve olumlu ruh halini yansıtır öyleki şahsın iç alemi şu sıralar dingin ve huzur dolu anlamına gelir.

  in A