Rüyada aç kalmış olmak, rüyada görülen şeklin tam tersine delalet eder ve hayırlı işlere tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ekonomik manada çok daha kuvvet kazanacağına, problemlerin nihayete ereceğine, geçinmesinin ve yaşamının rahatlayacağına, bu vesileyle evine ferahlık geleceğine, elinin maddi ve manevi rahatlık göreceğine delalet eder. Akli melekeleri yüksek yatırımların büyük fırsatlar getireceğine, şahsa hayal ettiğinden ve planladığından da çok kazanç getireceğine işaret eder.  Rüyada Aç Olmak

  Bir şahsın rüyası esnasında kendinin acıktığını görmüş olması veya öyle sezmesi onun yaşayacağı mutluluğa, karşı karşıya geleceği iyiliğe ve şifaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşamında son derece büyük ve sevindirici olayların ortaya çıkacağına, artık rahatlayacağına ve ruzurlu bir yaşama ereceğine yorumlanır.

  Rüyada Aç olma hali Görmek

  Rüyada aç olma hali görmek, değişik düş kırıklıklarına, çabaların yanmasına, fedakârlıkların netice vermemesine yorumlanır ve rüyayı gören kişinin en büyük darbeyi en yakınlarından göreceğine delalet eder.

  Rüyada Aç olma hali Çekmek

  Rüyada aç olma hali çekmiş olmak de aç olma hali görmekle benzerlik gösterecek biçimde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin büyük hayallerle çıktığı yollardan kendine olumlu netice vermeyeceğine ve şahsın halis niyetlerle yaptığı tercihlerin kendini üzüntüye sokacağına yorumlanır.

  Rüyada Aç Birini Görmek

  Rüyada aç birini görmek, rüya sahibinin kendine ihtiyaç duyduğu bazılarının olduğuna işaret eder. Rüya maliki, çok kötü hallerde olan insanların kimilerinin kendinin desteğine muhtaç olduğunu görecek anlamına gelir.

  Rüyada Karnını Doyurmak

  Rüyada karnını doyurmuş olmak, hayra yorulur. Rüyayı gören şahsın, karşılaşacağı getirisi yüksek olan işler yardımıyla yaşamının en güzel olacağı bir evrenin gelmiş olacağına, maddi ve manevi rahatlığın daha evvel görülmemiş derecede artış göstereceğine işaret eder.

  Rüyada Yokluk Görmek

  Rüyada yokluk görmek, esas manasına benzerlik gösterecek biçimde değerlendirmeye tabi tutulur ve rüya sahibinin işini kaybedeceğine bu sebeple işinden olacağına ve çok zor günler geçirmiş olacağına yorumlanır.

  in A