Rüyada açık kapı görmek, talihin sonuna kadar şahsa yardımcı olacağına ve arzuların tamamına sıkıntı çekmeden malik olunacağına dikkat çeken hem hayırlı, hem de çok güzel, son derece sevindirici bir delalet etmektedir. Şahısı bugüne kadar zorlamış olan ve kafasının karışmasına sebep olan sual işaretlerinin, çıkmazların artık ortadan kalkacağını, her çeşit suala lazım olan doğru cevabın bulunacağını, şahsın amaçlarını çok net bir biçimde anlatım ederek, kendini mutlu edici bir sonuca ulaştırmış olacak yola gireceğini işaret eder. Müddet gelmiş olan maddi sorunlar ya da uzlaşmazlıklar en tez zamanda çözülür ve rüyayı gören kişi huzur nefes almış olarak yeni planlar için heyecan duyacağı bir ruh haline girer. Önem derecesi yüksek bir dönüşümü de tabir eden rüya şahsın ruhsal hayatında pozitif biçimde olacak değişikliklerin bununla birlikte maddi yaşamında da aynı biçimde görüleceğini de bildirir.  Rüyada Açık Kapıdan Girmek

  Arzulara, özlem duyulan kişilere ulaşmak, parasal rahatlamış olma içinde olmak ve daha güzel bir işe girmiş olmak manasına çıkar. Kimi zaman da devlet işinde çalışmış olan şahısların istifa ederek kendisi işlerini kurmuş olma kararı alacaklarına da tabir olur. Mutluluk duyulacak birçok havadisin geleceği bir devir içinde olan rüyayı gören kişinin, etrafı ile olan diyalogları da pozitif ve yapıcı biçimde sürer. Hak edilene ulaşmak, zengin olmak, hastalıklardan azat olmak suretiyle uzun bir hayat geçirmiş olmak manasına da gelir ve her çeşit hayrın şahsın üzerinde olacağını anlatır.

  Rüyada Açık Kapıyı Kapatmak

  Şahıs açık kapıdan girmiş olmadan kapıyı kapatırsa büyük bir fırsatı kaçırır. Geleceği görmeyen ve basiret maliki olamayan şahısların kendiliğinden gelen çok hususi ve büyük bir kısmeti yanlışlıkla dahi olsa görmeyeceklerine ve nüansne vardıklarında iş işten geçeceği için çok üzüntü duyacaklarına belirtitir. Şayet açık kapıdan girilir ve kapı kapatılırsa şahıs hak ettiği mevkiye, şana ve maddi imkanlara kısa müddet sonra ulaşmış olacak olmak suretiyle tabir edilir.

  Rüyada Açık Kapı Görmenin Psikolojik Yorumu

  Yapmış oltukları yanlış hareketler sebebi ile af beklemede olan ve gönüllerini kırdıkları şahıslardan özür dilemiş olmak istemiş olan şahısların psikolojilerini anlatır.

  in A