Rüyada ada görmek, ara sıra sorun ara sıra sevinç manasına çıkar. Sevindirici evliliklere, aile içinde geçime ve mutluluğa yorumlanırken bir yandan da meşakkatlara, kıtlığa, yokluğa ve rahatsızlıklara yorumlanır. Bu rüyanın kesmiş olun değerlendirmesi için rüyanın ne şekilde görüldüğünü bilmiş olmak gerekir. Kimi rüya tabirleri, bu rüyayı daha ziyada rüyayı gören kişinin aile içindeki, iş yaşamındaki ve etrafındaki kişilerle olan bağlantıları üstünden değerlendirmeler.  Rüyada Ada ve Deniz Görmek

  Rüyayı gören kişinin kendine en yakın bulduğu bir şahıs ile ufak bir düşünce ayrılığı veya münakaşa yaşamasına ama bunun bir küslüğe veya ayrılığa sebep olmadan tez zamanda tatlılığa bağlanmış olmasına yorumlanır.

  Rüyada Ada Satmış olun Almak

  Daha fazla ev içi ile yorumlanır. Aile içerisinde yaşana problemlerin artık son bulmuş olmasına, aile içinde mutluluğun ve rahatın hâkim olmasına işaret eder. Bu mutluluğun ve rahatın sebebi borçların ödenmesi ve geçimin yerine gelmesidir.

  Rüyada Ada üzerinde Olduğunu Görmek

  Rüyayı gören kişinin cömert olduğuna işaret eder. Şahıs bu günlerde çok kötü hallerde kalmış olan bir yakınına ekonomik manada yardım etmek zorunda kalmış olabilir.

  Rüyada Ada üzerinde Mahsur Kalmak

  Rüyada ada üzerinde mahsur kaldığını gören şahsın maddi sorunları bitmiş olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi eskisinden farklı bir işe girmiş olacak veya maaşına zam alacak ve bu vesileyle daha huzur yaşamaya başlayacaktır.

  Rüyada Namzete Gitmek

  Rüyayı gören kişinin malını paylaşmış olmasına delalet eder. Şahıs kardeşleri veya anne, babası olan kişiyle elde ettiği büyük serveti paylaşacaktır. Rüyada namzete gitmiş olmak, bonkör bir şahsın varlığı ile yorumlanır.

  Rüyada Issız Namzete Düşmek

  Rüyası esnasında ıssız bir namzete düştüğünü görmüş olan kimse çok para kazanması yardımıyla herkesle arasının aniden düzelmiş olacağına ve etrafında çok sayıda insan olacağına yorumlanır.

  in A