Rüyada tane kanaması görmek, bayanlar için iyi tarafa erkekler içinse kötüye delalet etmektedir. Rüyası esnasında bir bayanın tane kanaması görmüş olması, huzur ve saadet içerisinde bir yaşama, hamileliğe ya da şayet hamile ise bir kız çocuğuna işaret eder. Bir erkeğin tane kanaması görmüş olması ise haram mal kazanıp, iş yaşamında birtakım sorun ve hüzünler yaşaması manasına çıkar. Tane kanı kimi bilginlere göre mal ve mülktür. Dolayısıyla bu şekilde bir rüya gören şahsın eline beklemediği yerden bir miras ya da servet ulaşır. Tane kanının çok olması o kadar mal kazanmaya, az miktardaki tane kanı ise kısa müddetli bir soruna delalet etmektedir. Bir bayanın ağrı içinde tane kanaması olduğunu görmüş olması, dünyevi hüzünlere ya da meşakkatle elde edeceği mutlu edici sonuçlara delalet etmektedir.  Rüyada Tane Görmek

  Rüyada tane gören bayan, muvaffakiyet ve kazanç sahip olar. Bu rüya bütün sorunlardan feraha erip, rahata erme anlamınadır. Bu şekilde bir rüya görmüş olan kimse şayet haneli ise hamile kalır. Bekarla için ise bu rüya bu günlerde evlenmiş olup çoluk çocuğa karışmaya delalet etmektedir. Bir erkek rüyası esnasında tane olduğunu görecek olsa, bu şekilde bir rüya iş hayatınızda çalkantılı bir devir geçirmiş olacağınıza ve kimi tuzaklare başvurmuş olup haksız kazanç sağlamış olacağınıza tabir edilir. Bu rüya bununla birlikte kendine fayda vermiş olmayacak mülk edinmiş olma, zorlayarak birinin parasını gasp etme manalarına da gelmiş olmaktadır.

  Rüyada Taneten Kesilmek

  Bir bayanın taneten kesilmesi artık çocuğunun olmayacağına ya da o senen bolluksuz ve zor bir sene olacağına delalet etmektedir. Taneten kesilen bayan herhangi bir mevzudan ümidini keser ve yeni başlangıçlar yapar.

  Rüyada Tane Kanı Görmenin Psikolojik Tabiri

  Rüyada tane kanı, bilhassa kadınlar için kadınsal problemlere delalet etmektedir. Bu şekilde bir rüya kimi zaman da şahsın evlenmiş olma ya da çocuk dileğine de tabir edilmektedir. Rüyada tane gören bayan, iç aleminde türlü kederler çekmiş olmaktadır.

  in A