Rüyada tane görmek, veya başka bir deyişle aybaşı, meşakkat ve güçlük manasına çıkar. Sistemin bozulmaya uğramasına her şeyin giderek daha kötü bir hal alım yapmasına, karmaşaya, atışmaya ve korkuya yorumlanır. Müspet biçimde yorumlanmaz, malın ve paranın azalmış olmasına, haydan gelenin tabiata gitmiş olmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişi için tehlikeli sularda yüzeceği manasına çıkar. Rüyada tane görmek, doğru yoldan şaşmış olmaya ve sapmaya delalet eder.  Rüyada Tane Olduğunu Görmek

  Rüyası esnasında tane olduğunu görmüş olan kimse, bildiği doğruları, akrabasından almış olduğu terbiyeyi ve görgüyü bir köşeye koyup, terbiyesiz ve günahkâr sayılacağı işler yapmış olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi dinden çıkmış olacak, doğru yolu da terk edecektir diye tabir edilir.

  Rüyada Erkeğin Tane Olması

  Rüyada bir erkeğin tane olduğunu görmek veya bir erkeğin rüyası esnasında kendinin tane olduğunu görmüş olması şayet evli ise benzerini bir başka kadınla aldatmış olacağına, henüz evlenmemişse da haneli bir kadınla beraber olacağına işaret eder. Zina manasına çıkar.

  Rüyada Hamile Bayanın Tane Olması

  Hamile olan bir bayan rüyası esnasında tane olduğunu görecek olursa veya bayan ya da erkek fark etmeksizin rüyayı gören kişi, rüyası esnasında hamile olan bir bayanın tane olduğunu görecek olursa bir çocuk maliki olacağı ile müjdelenir.

  Rüyada Yaşlı Bayanın Tane Olduğunu Görmesi

  Yaşlı bir bayan kendini rüyada tane olmuş görecek olursa bu son derece sıkıntılı bir havadise delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamını kaybedeceğine ve akrabasına büyük acı veren durumlar yaşatmış olacağına işaret eder.

  Rüyada Aybaşı Olmak

  Rüyada aybaşı olmak, yalana, hırsızlığa, ihanete ve fesat olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iyi ve güzel tabiatlarını yitirip, namusa ve dine karşıt işlere kalkışacağına yorumlanır.

  Rüyada Hayız Kanı Görmek

  Rüyada hayız kanı dert, sorun ve yokluk manasına çıkar. Rüyası esnasında hayız kanı gören şahsın rüyası hastalanıp can derdine düşeceği manasına çıkar.

  in A