Rüyada Afrika kıtalı görmek, rüya sahibinin değişik dillere, ülkelere ve geleneklere çok meraklı olduğuna, görmediği yerlere gitmiş olma hevesi taşıdığına, bilhassa de yeni coğrafyalara gitmiş olmayı fazlaca arzuladığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin dünya turu yapmış olmak gibi bir hayalinin olduğuna, bunun sürekli aklının bir zaviyesinde diri durduğuna, yeni insanlarla tanışmış olmak ve yeni lezzetler keşfetmiş olmak istediğine işaret eder.  Rüyada Afrika kıtalı Bayan Görmek

  Rüya sahibinin normal ve durgun giden hayatına renklendirecek, eğlenmiş olmasına ve oyalanmış olmasına bu vesileyle de yaşamış olduğu kötü günleri unutturacak hadiselerin gündeme geleceği manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin daha evvel yaşamadığı gelişmelerle karşı karşıya geleceğine bunun da kendine harika gelmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Afrika Kıtasını Görmek

  Rüyayı gören kişinin çok heyecanlanacağı, büyük beklentiler içine gireceği, hareketsiz kalamaz olacağı ve içini de kıpır kıpır edeceği bir çağrı alacağına ve bu çağrıya büyük bir memnuniyet ve memnunlukla icabet edeceğine, istediği düzeyde da eğlenmiş olacağına ve zevk duymuş olacağına tabir edilir.

  Rüyada Afrika Görmek

  Rüyayı gören kişinin çok güzel ve büyük bir organizasyonda yer alacağına, tatil veya dünya turuna çıkmış olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin belki ömrü boyunca ikinci kez hiç unutamayacağı günler geçirmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Afrika Menekşesi Görmek

  Rüya sahibinin riskli bir işle meşgul olmaya başlayacağına, tekin olmayan kişilere para kaptırmış olacağına, bütün malını ve parasını yitirmenin eşiğine gelmiş olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi selamet içerisinde olmayacağı teşebbüslerde bulunmuş olacak anlamına gelir.

  Rüyada Zenci Görmek

  Bu rüya kimi rüya tabirlerine göre hayır kimilerine göre de şer anlamına gelir. Rüya sahibinin moralinin bozulmuş olacağına, muvaffakiyetlerinin azalmış olacağına yorumlanırken bir yandan da tam aksi biçimde kabullenilir ve rüyayı gören kişinin ferahlayacağına, rahatlamış olacağına ve huzura ereceğine belirti ettiği biçiminde yorumlanır.

  in A