Rüyada bitki kesmiş olmak, doğru yolu yitirmek veya hak yolundan uzaklaşmış olmak olmak suretiyle yorumlanır. Rüyayı gören kişinin tabiatının değişmiş olup, aklına kötülük düşmüş olmasına delalet eder. Daha evvel hiç yapmadığı şeylere mail etmeye başlar. Hiç olmadık işlere girer, yalan doğru olmayan yollara sapar ve doğru olmayan kişilerle hareket etmeye başlar. Rüyada bitki kesmiş olmak, rüyayı gören kişinin etrafındaki itimatını ve saygınlığını sarsacak işler yapmış olmasına, ayıplanmasına ve güvenilirliğini kaybetmesine delalet eder.  Rüyada Bitki Kesildiğini Görmek

  Rüyası esnasında bitki kesildiğini görmüş olan kimse bir kimse ile işbirliği yapmış olacak anlamına gelir. Ama bu iş Yaradan katında mübarek ve güzel bir iş değil bunun tam tersine desiseli ve kötü iştir diye tabir edilir. Rüya maliki, günahkâr olacağı ve cemiyet içinde ufak düşeceği bir işe bulaşacağı manasına çıkar.

  Rüyada Bitki Görmek

  Rüyada bitki görmek, aydınlık, rahat ve mesud edici olayların yaşanmasına işaret eder. Rüya maliki, bütün güçlükünden ve çilesinden kurtuluşa erecek kalmış olan hayatını huzur yaşayarak geçirmiş olacak anlamına gelir.

  Rüyada Bitki Budamak

  Rüyada bitki budamış olmak ev içindeki saadetin bozulmaya uğramasına, aile fertlerinin birbirine karşı yaklaşımlarında ve konuşmuş olmalarında farklılık olmasına ve tatsız günler yaşanmasına yorumlanır.

  Rüyada Kesilmiş Bitki Görmek

  Rüyada kesilmiş bitki görmek, istenmeyen hadiseler yaşanmasına ve kötü havadisler alım yapılmasına işaret eder.  Rüya maliki hiç hoşlanmadığı vaziyetlere düşmüş olacak ve bunu günlerce kafasına takmış olup, epeyce moral bozukluğu yaşayacak anlamına gelir.

  Rüyada Meyve Bitkisi Görmek

  Rüyayı gören kişinin yiyip içeceği şeylere işaret eder. Bitkisinin dallarının meyveyle dolu olması ve dalların ağırlıktan sarkmış olması rüyayı gören kişinin ekmeğinin bol olacağına ve hayatında hiç darlık görmeyeceğine delalet eder.

  Rüyada Yeşil Bitki Görmek

  Rüyada yeşil bitki görülmüş olması, geleceğin parlak, istikbalin de samimi davranmasına yorumlanır. Bu rüya güzel, iyi ve hayırlı olan hadiselerin gündeme geleceğinin habercisidir.

  in A