Rüyada bitki sulamak, yararlı bir davranışta bulunmaya, sadaka vermiş olmaya ya da gereksinim maliklerine yardım etmeye delalet etmektedir. Bu rüyayı görmüş olan kişi insanlara yararlı işlerle meşgul olur ve bu işler neticende büyük bir sevap kazanır. Bu şekilde bir rüya umumilikle günlük yaşamda iyi bir isimle yad edildilmeye, dini cepheden derecenizin yükselmiş olmasına sebep teşkil edecek eylemlerde bulunmuş olmaya ve insanların cicine gidecek hareketler yapacak olmaya delalet etmektedir. Rüyada yeşil ve büyük bir bitkisi sulayan şahıs, asla ummadığı bir şana ve şöhrete kavuşur. Bu rüya ün kazanıp, herksin takdirini toplayacağınıza ve ömür boyu sürmüş olacak bir rahatlığa ve ferahlığa kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada suladığı bitkisinin büyüdüğünü gören şahsın çok iyi ve iyi bir çocuğu olur; ileride anne babası olan kişiye büyük ikramlarda ve ihsanlarda bulunur.  Rüyada Bitki Sulatmak

  Rüyada başkasına bitki sulatmak, büyük bir işe girişmiş olup emrinde birtakım insanları çalıştırmış olmaya, hayra bahane olmaya, insanların dost doğru bir yola erişmiş olmalarını sağlamaya delalet etmektedir. Bu rüya sahibi günlük yaşamda yalnızca kendisisi için değil öbür insanların mutluluğu ve rahatı içinde çalışır ve onlara her hususta yardım eder. Bununla birlikte bu rüya yakında çalışmalarınızın meyvesini yiyeceğinizin ve büyük bir mevkiye erişeceğinizin göstergesidir.

  Rüyada Bitkilerin Sulanmış olup Büyümesi

  Rüyada bitkilerin sulanmış olup büyümesi ve serpilmesi, kimi mevzularda talihin sizden yana olacağının; asla ummadığınız yerlerden iş teklifi alacağınızın ve bu halin sizi memnun edeceğinin göstergesidir. Bu rüyayı görmüş olan kişi, kendinin yanında başka insanlara da bahane olur ve onların ruzurlu bir yaşam sürmüş olmalarını sağlar. Bununla birlikte bu rüya büyük bir iyilik yapacağınızın ve bu iyilik neticesinde hem dünyada hem de ahrette huzur edeceğinizin göstergesidir.

  Rüyada Bitki Sulamanın Psikolojik Tabiri

  Rüyada bitki sulamak, umumilikle sizlerin hayırsever ve sıcakkanlı bir kimse olduğunuza; etrafınızdaki her diriye hassas davrandığınıza delalet etmektedir.

  in A