Rüyada ağaçtan meyve toplamak, umumilikle hayra, hoşluklara ve bolluka, şahsa ulaşmış olacak hayırlı bir işe, murada ermeye, karşınıza çıkmış olacak iyi imkanlara, iş yaşamında mutluluğa ve sevince, ruzurlu bir yaşam sürmüş olmaya, para kazanmaya ya da mal sahip olmaya delalet etmektedir. Bu şekilde bir rüya görmüş olan kimse asla ummadığı bir yerden gelmiş olacak bir haberle ya da yaşayacağı bir havadisle sevinir. Meyve umumilikle dünyalıktır. Onu toplayan şahıs bolca dünyalık sahip olar. Bununla birlikte konfor ve ferahlıktır. Dünya ve ahiret yaşamında sevinçtur. Rüyada ağaçtan taze ve kalender meyveler toplayan şahsın eline yüklü bir kadar para geçer. Bu rüya bununla birlikte eskisinden farklı bir işe girmiş olma manasına da gelmiş olmaktadır.  Rüyada Ağaçtan Çürümüş Meyve Toplamak

  Bu rüya sahibi kendine fayda vermiş olmayacak ameller peşinde koşturur durur. Çürük ve kokmuş meyve umumilikle haram kazanç ya da maldır. Ağaçtan onu toplayıp yiyen şahıs hayırlı olmayan bir kazanca ulaşır ya da eline biraz haram mal geçer. Bununla birlikte bu şekilde bir rüya yakında hiç istemediğiniz işleri yapmış olmak zorunda kalacağınızın işaretçisi de olabilmektedir.

  Rüyada Ağaçtan Elma Toplamak

  Rüyada ağaçtan toplanmış olan elma güzel rızık ve uzun hayatdır. Elma toplayıp onu yiyen şahıs şifa bulur ve sıhhat kazanır. Sağlık ve esenlik içinde olma manalarına da gelmiş olmaktadır. Elma umumilikle hayata işaret eder. Dolayısıyla bu rüya sahibinin huzur ve uzun bir hayatı olur. Elma toplayıp dağıtmış olmak ise çok para maliki olup gereksinim maliklerine vermiş olma manasına gelmektedir.

  Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamanın Psikolojik Tabiri

  Rüyada ağaçtan meyve toplayan şahıs, rahat arayışında ve ruzurlu bir yaşamın özlemindedir. Bu rüya umumilikle iç dünyanızdaki rahatlamış olma dileğini yansıtmaktadır. Bununla birlikte tabiata ve doğaya karşı alakanızı ve sevginizi de göstermiş olmaktadır.

  in A