Rüyada şebekeyiz görmek, yaşamı belirlemiş olan hareketlilere delalet eder. Rüyayı gören kişinin yolunu çizmiş olmasını ve kaderini belirlemiş olmasını sağlayacak kararların alım yapılmasına veya tam aksi biçimde aslen alım yapılmış olan kararların noktalanmasına işaret eder. Şahıs için hayatın bütün belirleyici olan noktalarına işarettir. Kısmetini belirlemiş olmaya, hayatını yönetmiş olmaya, kendisini anlatım etmeye ve neyi istediğini, neyi istemiş olmadığını kararlaştırmış olmaya yorumlanır.  Rüyada Şebekeyiz İçinde Yara Görmek

  Rüyada şebekeyiz içinde yara görmek iyi görülmemektedir ve hayırlı işlere belirti ettiği söylenemez. Düş kırıklığı yaşamaya, çabaların bedelini alamamaya, ümitlerin boşamış ol çıkmış olmasına ve hüzün içinde kalmış olmaya işaret eder.

  Rüyada Büyük Şebekeyiz Görmek

  Bir şahıs rüyası esnasında kendisi ağızını olduğundan da büyük görecek olursa şayet, bahse konu olan insanın muhakeme etmeden konuşmuş olmaları veya muhakeme etmeden yaptığı hareketleri sebebiyle başının ağrımasına sebep teşkil edecek olaylarla karşı karşıya geleceği manasına çıkar.

  Rüyada Ağızından Su Gelmesi

  Rüyada ağızından su gelmiş olması veya başka bir tabirle ağızının suyunun akması, rüyayı gören kişinin memnun olacağı hadiselerle karşılaşacağına ama bu olayların birebir kendisisi ile alakalı olmadığına, başkasının mutluluğu yardımıyla hoşnut olacağına yorumlanır.

  Rüyada Şebekeyiz Dolusu Kusmak

  Rüyada bol bol kustuğunu görmek, kötü ve sorunlu günlerden geçmeye delalet eder. Rüya sahibinin bir işten rezil biçimde dili yanacağına ve bundan sonra da yoğurdunu üfleyerek yemiş olmaya başlamış olacağına yorumlanır.

  Rüyada Şebekeyiz Atışması Etmek

  Rüyada şebekeyiz atışması etmek, şahsın hakkı olanı alım yapmaya çalışmış olmasına, geçim derdine düşmüş olmasına, işine kuvvetine dalmasına ve yaşamtaki en büyük gayesinin helal yollardan ekmek parası kazanmak olduğuna delalet eder.

  Rüyada Şebekeyiz Dolusu Balgam Çıkarmak

  Bir şahsın rüyası esnasında bol bol balgam çıkarmış olması, bahse konu olan insanın yaşamının da, gelirinin de durağan olacağına, rüyayı gören kişinin ekonomik manada tabir yerindeyse ne uzayacağına ne de kısalacağına yorumlanır.

  in A