Rüyada ağzın içinden kan gelmiş olması, rüyayı gören kişinin çok paraya, mala ve mülke ereceğine işaret eder. Yalnız kimi tabirciler, rüyada ağzın içinden gelmiş olan kanın, bir sırrın açığa çıkması, ailenizden, benzerinizden ve hısımlarınızdan saklanılan vaziyetlerin ifşa olması biçiminde yorumlarlar. Kimi zaman da yakın etrafınızda bulunmuş olan birisinden istemediğiniz laflar işitmiş olacağınıza işarettir.  Rüyada Burundan Kan Gelmesi

  Rüyada burundan kan gelmiş olması, görmüş olunan kanın yoğunluğuna göre değişik tabir edilmektedir. Şayet rüyanızda bir iki damla kanın burnunuzdan geldiğini gördüyseniz, kazancınızın bollaşmış olacağına, burnunuzdan çok kan geldiğini gördüyseniz, haram mala yönelmiş olacağınıza ve muhtaç vaziyetde olacağınıza işaret eder. Gördüğünüz kanın rengi açıksa, desiseye başvurmuş olarak, basit yoldan para kazanmaya çalıştığınıza, koyu renkte olursa, çocuğunuzun bir rahatsızlık geçirmiş olacağına tabir edilir.

  Rüyada Ağzın içinden Kan Kusmak

  Rüyada ağzın içinden çok eziyet çekmek, rüya sahibinin yaptığı yanlış hareketler sebebi ile vicdan azabı çekmiş olacağına, yaşamış olduğu pişmanlık neticesi kusurlarını düzeltmiş olmak istemiş olmasına işaret eder. Kimi yorumculara göre, ağzın içinden çok eziyet çekmek, bedenteki hastalıklardan feraha erme, şahsın eski sağlığına kavuşması olmak suretiyle tabir edilmektedir.

  Rüyada Kan İçmek

  Rüyada kan içmek, bazı vakit harama el atmak, bazı vakit da rüyayı gören kişinin meşakkatlara karşı mücadeleci bir tavır sergilemiş olacağına işaret eder. Rüyada kan görmek sanılanın tersine hayra yorulmuş olmamaktadır. Bununla birlikte rüyası esnasında kan gören şahsın üzüntüye gireceğine ve duygu yüklü hayatda düş kırıklığı yaşayacağına da delalet etmektedir.

  Rüyada Kan Tükürmek

  Rüyada kan tükürmüş olmak, anadan, babadan ve kardeşlerden duyulacak kalp kırıcı laflara işarettir. Rüyayı gören kişinin kendisini kan tükürürken görmüş olması haksız kazanca, haram mala, basit yoldan para kazanma gayreti içinde olduğuna ve gündeme gelecek ticari kayıplara da yorumlanır.

  Rüyada Kulak Kanaması Görmek

  Rüyada kulak kanaması görmek, güzel ve hayırlı işlerle uğraşılacağına, rüyayı gören kişinin ticari manada yüksek mertebelere ulaşmış olacağına, ekonomik manada huzur etmeye işaret eder. Bunların yanında istenmeyen maddi kayıplara, iş yaşamında başarısız olunmaya ve zorluklarla çaba etmeye delalet eder.

  in A