Rüyada gözyaşı dökerek uyanmış olmak, rahmete mazhar olmaya, başınıza gelmiş olacak iyi ve ruhani şeylere delalet etmektedir. Bu rüya sahibi ziyadesiyle sevinç duyacağı bir havadis alabilir ve epeydir istediği bir isteğine kavuşur. Rüyada sevinçten gözyaşı dökerek uyanmış olmak günlük yaşamda pekçok mutluluğu beraber tadacağınızın ve yaşadığınız herhangi bir sorun ve mesele mevcutsa bunlardan en bu günlerde feraha ereceğinizin göstergesidir. Rüyada hüzünden gözyaşı dökerek uyanmış olan kimse, bir süre daha sorun içinde kalmış olduktan sonra bütün hüzünlerinden kurtulur ve isteklerine kavuşur. Rüyada bir yatakta yattığınızı ve ansızın korkulu durumlarla gözyaşı dökerek uyandığınızı görmüş olmanız lüzumsuz ve önem derecesi düşük mevzularda kendinizi oldukça çok üzülmüş olduğunuz ve yıpratmış oltuğunuz manasına çıkmaktadır.  Rüyada Gözyaşı dökerek Uyumak

  Rüyada gözyaşı dökerek uyuduğunu görmek, herhangi bir mevzuda beklentilerinizin üzerinde muvaffakiyet kazanacağınızın ve size göre şer olmak suretiyle gördüğünüz hadisenin esasen hayra ve mutluluğa dönüşeceğinin göstergesidir. Bu rüya kimi zaman da haksızlıklara gözlerinizi kapadığınızın ve yalnızca üzülmekle kalmış olup düzeltmiş olmak için hiçbir şey yapmadığınızın işaretçisidir. Rüyada göğüse çağıra gözyaşı dökerek uyumuş olmak iyi görülmemektedir. Yakında ufak bir sorun yaşayacağınız manasına gelmektedir.

  Rüyada Gözyaşı dökerken Susmak

  Rüyada gözyaşı dökerken ansızın sustuğunuzu ayrıca güldüğünüzü görmüş olmanız, bir dertten sonra sevince, meşakkatle sahip olulacak büyük bir kazanca, şahsın başına gelmiş olacak birtakım hadiselerden sonra hüzünden ve gerginlikten feraha ermesine işaret eder. Rüyada gözyaşı dökmek bilginlerin çoğunluğuna göre sevince ve keyife işaret etmektedir. Bu rüya gerçek hayatınızda güleceğinizin bir göstergesidir.

  Rüyada Gözyaşı dökerek Uyanmış olmanın Psikolojik Tabiri

  Rüyada gözyaşı dökerek uyanmış olmak umumilikle şahsın iç aleminde yaşamış olduğu birtakım hüzünler olduğunun ve hüzünlerden ötürü devamlı ağlamış olup sıkıntı çektiğinin göstergesidir. Bu rüyayı umumilikle psikolojik olmak suretiyle birtakım problemler yaşayan, yolunda gitmeyen işler yüzünden tasalanıp ıstıraplanan şahıslar görmektedir. Bununla birlikte etrafınıza karşı ne kadar keyifli görünmüş olsanız de esasen iç dünyanızın pekçok ıstırapı barındırdığı manasına da gelir.

  in A