Rüyada tahta hane görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında kimi dert ve problemlerin ortaya çıkmasına işaret eder. Rüyayı gören kişi için sevdiği şahısların kötü havadislerini alarak üzülmüş olmasına ve gözyaşı dökmüş olmasına yorumlanır. Kişi, bu üzücü havadisler sebebi ile günlerce uyku uyumuş olmayacak, yemiş olmadan içmeden kesilecektir diye tabir edilir. Bu üzücü havadis rüyayı gören kişinin kendisisi ile alakalı de olma ihtimali var. O vakit vaziyet, rüyayı gören kişi için çok daha sıkıntılı olacak anlamına gelir.  Rüyada Tarihi Hane Görmek

  Rüyada tarihi hane hem hüzün hem de mutluluk manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin halis niyetinin bazıları kısımından hata anlaşılmış olması sebebi ile şahsın üzülmüş olacağına fakat bir o kadar şahıs kısımından da doğru biçimde anlaşılmış olması ve şahsa güzel laflar söylemiş olması yardımıyla sevince yorumlanır.

  Rüyada Tahta Merdiven Görmek

  Rüyası esnasında tahta merdiven görmüş olan kimse, yalnızca dünya yaşamı ve dünyanın işleri ile meşgul oluyor, yaradanı hatırlamış olmayı ve onun yolunda iyi bir şeyler yapmış olmayı ihmal ediyor anlamına gelir. Rüyayı gören kişi ahiret yaşamını küllüyen bir kenara atmıştır diye tabir edilir.

  Rüyada Bitki Hane Görmek

  Rüyada bitki hane görmek, sakin ve dingin bir yaşama, rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun da yerinde olmasına işaret eder.

  Rüyada Eski Hane Görmek

  Rüyayı gören kişinin eski akidelerinden feraha erip kafasını yenilemesine öyleki fikirlerini değiştirmiş olmasına işaret eder. Şahıs bu vesileyle hem hayat şeklini hem de yaşama bakışını değiştirmiş olacak, yaşamı ve insanları daha fazla kavrayabilmeye başlamış olarak, yaşama daha güzel bir pencereden bakacaktır.

  Rüyada Tahta Hane Satmış olun Almak

  Rüyayı gören kişinin esasen işini sevmiş olarak yapmış olmasına ama ara sıra dikkatsizlik veya kafa karışıklığı sebebi ile yanlışlar olduğuna delalet eder. Şayet bu vaziyet devamlı hale gelirse rüyayı gören kişi işvereni ile sorun yaşayabilir.

  in A