Rüyada casusda görmek, rüya sahibinin, yaşamını bir sisteme sokup epeycedir ters giden işleri için bir çare üretmeye çalışmış olmasına ve iş yaşamında meydana gelmiş olan son derece büyük bir sıkıntın peşinden öyleki işten çıkarılmış olmasından sonra eskisinden farklı bir iş arama sürecine girmiş olup pozitif bir netice alım yapmasına ve para kazanıp yaşamına devam etmek için uğraşmasına yorumlanır.  Rüyada İşsiz Kimsenin Casusda Görmüş olması

  Rüyada işsiz kimsenin casusda görmüş olması, iş yaşamından kaynaklanmış olan dert ve problemlerin yeni ve daha düzgün bir iş bulunmuş olarak yok edileceğine delalet edilir.

  Rüyada Ajandaya Bir Şey Yazmak

  Rüyada ajandaya bir şey yazmak, iş yaşamında veya toplumsal yaşamta yeni kapılar aralayacak ve değişik bir dünyaya girişmiş ol imkânı sağlayacak bir şahıs ile erişime geçmeye ve yeni yollara girmiş olmaya işaret edilir.

  Rüyada Günlük Tuttuğunu Görmek,

  Rüyada günlük tuttuğunu görmek, rüyayı gören kişinin, parasal olmak suretiyle çok zor bir durumdayken eline  geçen iş fırsatı yardımıyla çalışmış olmaya başlamış olmasına ve gelmiş olacak günlerde gündeme gelecek sorunlu vakitler için para biriktirmiş olmasına yorumlanır.

  Rüyada Hatıra Defteri Görmek

  Rüyada hatıra defteri gören şahsın, geçmişi ile yüzleşerek seneler içinde yaptığı hem kendine hem de başka insanlara ziyan vermiş olan kötü ve Yaradan katında günah sayılmış olan şeyler için pişman olup tövbe etmesine delalet edilir. Aynı vakitde, yaşanmış güzel günlerin peşinden gözyaşı dökmüş olmaya ve özlem çekmeye tabir edilir.

  Rüyada Hatıra Defterine Bir Şeyler Yazmak

  Rüyada hatıra defterine bir şeyler yazmak, rüya sahibinin, insanlara yaptığı kötülükler, yardım istemiş olan insanlara ettiği cefalar ve sevdiği insanlara yaptığı ihanetlerden dolayı vicdani bir hesaplaşma yaşamasına ve kurduğu vicdan mahkemesinde, yapmış olduklarından ötürü kendini cezalandırmış olmasına yorumlanır. Aynı vakitde, yaşanan yaşamtan pişmanlık duymuş olmaya işaret edilir.

  in A