Rüyada akar su görmek, rüya sahibinin iş yaşamı ile alakalı yapacağı yeni değişiklikler yardımıyla daha yüksek konumlarda vazife alım yapmasına, mevki ve makam olmak suretiyle yükselmiş olmasına delalet eder. Rüyada akar su bununla birlikte şahsın yaptığı iş değişikliği neticesi kazanılacak daha yüksek miktardaki paralar yardımıyla borç ödeme kolaylığına kavuşacağına de yorulmuş olmaktadır.  Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

  Rüyanızda çeşmeden akan su ince ise, yakın etrafınızda bulunmuş olan bir sevdiğinizin hasta havadisini alacağınıza ve alacağınız havadis sebebi ile yaşayacağınız derin hüzün olmak suretiyle tabir edilir. Eğer rüyanızda gördüğünüz çeşmeden akan su gür ve tazyikliyse son derece sevindirici bir bilgi alacağınıza ve almış olduğunuz havadis karşısında çok sevineceğinize delalet eder.

  Rüyada Hortumdan Akan Su Görmek

  Rüyada hortumdan akan su görmek, size verilen lafların tutulmuş olacağına işaret eder. Rüyanızda hortumdan akan su ile bitki suladığınızı görmüş olmanız, henüz evlenmemiş rüyayı gören kişinin kısmetinin açık hale geleceğine, hayırlı birisi ile memnun bir evlilik yapmış olacağına ve evliliğinde de son derece sevineceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin haneli olması halinde, akrabaya dahil olacak yeni bir ferte ve sağlıklı bir bebek maliki olmaya işarettir.

  Rüyada Yerden Çıkmış olan Su Görmek

  Rüyada yerden çıkmış olan su görmek, suyun berraklığına ya da bulanıklığına göre tabir edilmektedir. Eğer rüyayı gören kişi çıkmış olan suyun duru olduğunu gördüyse, yaşamında yaşamış olduğu belirsizliklerden kısa vadede kurtuluşa ereceğine, şahsın iş ve aşk yaşamında karşı karşıya geleceği pozitif gelişmelerin olacağına işarettir. Çıkmış olan suyun bulanık olması, rüyayı gören kişinin iş yaşamında yaşamış olduğu belirsizlikleri ve memnuniyetsizlikleri delalet eder. Bununla birlikte iş değişikliği yapmış olmayı muhakeme eten şahıslar için rüyada bulanık çıkmış olan bir su görmek, yapılacak farklılık için doğru vakit olmadığına yorulmuş olmaktadır.

  Rüyada Yüksekten Akan Su Görmek

  Rüyayı gören kişinin yüksekten su akma yaptığını görmüş olması, kamuda çalışmış olan yüksek makamdaki ahbaplarından gelmiş olacak olan iş yardımına delalet eder. Şahsın hak etmediği bir biçimde gelmiş olan emirle makam ve mevki maliki olacağı biçiminde de tabir edilir.

  in A