Rüyada akrepler görmek, rüya sahibini doğruluktan, akidenden, güzel hal ve hareketlerinden edecek art niyetli kişilerle karşı karşıya geleceği manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin iyi niyetinden faydalanmış olmak ve onun sırtından çıkar sahip olmak istemiş olan değişik kötü fikirli insanların peyda olacağına, rüyayı gören kişiyi tabir caizse kendisi safına çekmiş olmak için tüm imkanları kullanıp gerekeni yapacaklarına yorumlanır. Rüya sahibinin bu kişilere uyması halinde hem günahkâr olacağı hem de ziyan edeceği biçiminde kabullenilir.  Rüyada Ufak Akrepler Görmek

  Rüya sahibinin önem derecesi düşük gibi gözlemlenen fakat işin içerisinden çıkmakta oldukça zorlanacağı hadiselerle karşılaşacağına ve bu vaziyetlere arsız ve yüzsüz bazıları sebebi ile düşmüş olacağına yorumlanır ve gizli hasımların var olduğuna tabir edilir.

  Rüyada Yavru Akrepler Görmek

  Rüya sahibinin etrafındaki kuvvetsiz fakat gene de bıktırmayı, rahat kaçırmış olmayı ve kafa karıştırmış olmayı başarmış olan kimi kem gözlü ve kötü niyetli kişilerin var olduğuna yorumlanır. Fesat, yalancı ve dedikoducu şahısların varlığı üstünden açıklanır.

  Rüyada Kara Akrepler Görmek

  Rüyada kara akrepler görmek harika ve hayra yorulur. Rüya sahibinin bilhassa de ticarette öne çıkmış olacağına, rekabet ettiği kişilere karşı üstünlük sağlayacağına, parasal anlamda avantaj sahip olacağına bu vesileyle çok daha kuvvetli olacağına işaret eder.

  Rüyada Akrepleri Öldürmek

  Rüya sahibinin kendine engel olan, muvaffakiyetini engelleyen, mülkünden ve parasından sahiplenmiş olmaya çalışmış olan, ziyanlı ve lüzumsuz şahıslardan kurtulmayı başarmış olacağına, bu vesileyle bütün kazanç kapılarının, talihinin ve kısmetinin de açık hale geleceğine tabir edilir.

  Rüyada Zehrin tesiri altında bırak Akrep Görmek

  Rüya sahibinin üzülmüş olmasına, dertlenmiş olmasına, ıstırapa ve yasa düşmüş olmasına sebep teşkil edecek bir insana ve onun yüzünden yaşayacağı sanki badire gibi günlere delalet eder. Rüyayı gören kişi tabir caizse bir arkadaş kazığı yiyecek anlamına gelir.

  in A