Rüyada akşamleyin görmek, gam, ıstırap, üzüntü ve dert manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin duygu yüklü olmak suretiyle çok duyarlı olacağı, yaşayacağı hadiselerden gereğinden fazla etkileneceği, ezileceği, büzüleceği, eğilip, büküleceği ve birçok şahsa kırılacağı ile yorumlanır. Terslik yaşamaya, muvaffakiyetsiz olmaya, düş kırıklığı içinde kalmış olmaya ve bütün ümitlerini kaybetmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin bütün çareleri tüketeceğine fakat gene de sorunlarından kurtulamayacağına yorumlanır.  Rüyada Akşamleyin Azapını Duymak

  Rüyada akşamleyin azapını duymuş olmak, kurtuluş ile açıklanır ve rüya sahibinin borçlarından, hastalıklarından ve manevi ağırlığından sonunda feraha ermek için çözümlere ereceğine ve yaşamının pozitif doğrultuda değişmiş olmaya başlamış olacağına delalet eder.

  Rüyada Akşamleyin Namazı Kılmak

  Rüyada akşamleyin namazı kılmak, rüyayı gören kişinin sorumluluklarını bilenmiş ol bir şahıs olduğuna ve işlerini vakitinden evvel teslim edecek kadar disiplinli davrandığına ve işini ciddiye almış olduğuna işaret eder.

  Rüyada Akşamleyin Sefası Çiçeği Görmek

  Rüyada akşamleyin sefası çiçeği görmek, menfaatsız ve katıksız bir sevdaya düşmüş olmaya ve şahsın içinde kopacak fırtınalara tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendine aynı duygularla yaklaşmış olan birisi ile sevindirici bir aşk ilişkisi kuracağı manasına çıkar.

  Rüyada Akşamleyin Olduğunu Görmek

  Rüyada akşamleyin olduğunu görmek, meşakkat ve güçlük yaşamaya, iş yaşamında belirsizliğe düşmüş olmaya ve hiç bir şekilde önünü göremez olmaya yorumlanır. Ayrıyeten şahsın maddi cepheden imkânlarının kısıtlanacağı manasına çıkar.

  Rüyada Akşamleyin Karanlığı Görmek

  Rüyada akşamleyin karanlığı görmek, rüya sahibinin başına tatsız hadiseler gelmiş olacağına, işlerinin yarım kalmış olacağına, hayallerinin suya düşmüş olacağına, çabalarının boşamış ol gideceğine ve çok üzüntüye gireceği günler geçirmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Gece Görmek

  Rüyada gece görmek, şahsın iki fikirlilik edeceğine öyleki daha açık bir tabirle kararsızlık yaşayacağına, bu müddetde hem zaman hem de nakit kaybederek ziyan edeceğine yorumlanır.

  in A