Rüyada alabalık görmek, hayra yorulur ve büyük bir kısmete delalet eder. Bereket ve bolluktur ve daha ziyade ekonomik manada değerlendirmeye tabi tutulur. Kazancın artması, yeni gelir kaynaklarına sahip çıkma imkânı sahip olulması, talihin ve bahtın samimi davranması biçiminde yorumlanır. Çok hayra yorulması gereken bir rüyadır, memnun ve iyi bir yaşam ile değerlendirmeye tabi tutulur. Rüyada alabalık görmek, yaşamın tüm manalarıyla karlı olacağına ve şans getirecek olaylarla karşılaşıp, bu şekilde kişilerle tanışmış olmaya işaret eder.  Rüyada Alabalık Tutmak

  Rüyada alabalık tuttuğunu görmüş olan kimse yaşamtan yana büyük nimetler ve büyük paralar kazanma imkanına erecek anlamına gelir.  Zenginlik manasına çıkarken bir yandan da çok iyi bir gönül işi yaşamaya yorumlanır.

  Rüyada Alabalık Yemek

  Rüyada alabalık yediğini görmüş olan kimse son derece büyük bir sevinç yaşayacaktır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişi aile içerisinden yana çok güzel bir bilgi alacak ve bu sürpriz havadis yardımıyla sevinçların en kıymetlisini yaşayacak anlamına gelir.

  Rüyada Alabalık Avlamak

  Rüyayı gören kişinin yaşamına karşı tipten, açık tenli ve saçları da açık renkli olan birisi girmiş olacak ve rüyayı gören kişi bu şahıs ile sonu memnun bitmiş olacak bir gönül birlikteliği yaşayacaktır.

  Rüyada Tatlı Su Balığı Görmek

  Rüyada tatlı su balığı görmek, müjde biçiminde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin büyük bir sürpriz yaşayacağına ve güzel laflar duymuş olacağına delalet eder.

  Rüyada Balık Pişirmiş olmak

  Rüyada balık pişirmiş olmak fazla da iyi sayılmaz, sistemin bozulmaya uğramasına, yaşamın çalkantılı bir evreye doğru gideceğine, kazançta ziyan edeceğine ve zorluk içine düşmeye yorumlanır. Rüyayı gören kişiyi zorlu geçecek günler bekliyor.

  Rüyada Balık Beslemek

  Rüyada balık beslediğini görmek hayra yorulur, rüyayı gören kişinin hiçbir vakit geçim derdine düşmeyeceğine, kazanımlarının bolluklu olacağına ve ömrü boyunca hiçbir vakit parasızlık çekmeyeceğine işaret eder.

  in A