Rüyada aldatılmış olduğunu görmek, hususi hayatda şahsın yaşayacağı problemlere dair malumatlar verir. Rüyası esnasında benzerini aldatılmış olduğunu gören şahıslar beraberliklerini riskli bir duruma düşürmüş olacak vaziyetler yaşayabilir ya da üçüncü kişilerle aralarında bağlantılar laf mevzusu olma ihtimali var. İslami cepheden şahsın tasdik görmeyen vaziyetler içinde olduğuna ve zayıf namuslu olduğuna yorumlanır. Rüyada birisini aldatılmış olduğunu görmek iyi tarafa yorulmadığı gibi, uyarıcı olmak suretiyle değerlendirmiş olmak ve kusurlu tutumlardan, haramdan ve desiseden ırak kalmış olup, günahlardan tövbe etmeye yönelmiş olmak gerekir. Gene İslami cepheden birini aldatılmış olduğunu görmüş olan kişi Yaradan yolundan sapmış anlamına gelir.  Rüyada Benzerinin Aldatılmış olduğunu Görmek

  Rüyayı gören kişinin akrabasının çok önemli bir riskli bir durumla karşı karşıya olduğuna, şahsın hasımlarının ona ve sevdiklerine ziyan vermiş olacağına, dolayısıyla de büyük atışmalar, tartışmalar yaşanıp aile saadetinin küllüyen bozulmuş olacağına tabir edilir. Rüyada benzerinin kendini aldatılmış olduğunu gören kimsenin gerçek hayatda da benzeri ile arasında tatsızlıklar çıkar, başka bir bayan ya da erkeğin varlığı laf mevzusu olduğundan boşanmış olma ya da ayrılık laf mevzusu olma ihtimali var. İslami cepheden ise, rüyası esnasında benzerinin kendini aldatılmış olduğunu görmüş olan kişi ona karşı daha sevgi dolu, daha alakalı ve şefkatli davranmalıdır.

  Rüyada Aldatıldığını Görmek

  Rüyada aldatıldığını görmüş olan kişi ticaret ile uğraşıyorsa son derece büyük düzeyde ziyan eder. Devlet işinde çalışmış olan kimseler maaşlarını alım yapmakta problem yaşarmış ol, terfi bekleyenler olumsuzluklarla karşılaşır, maddi kayıplar, borçlanmalar artar. Hasta bir kimse rüyası esnasında aldatıldığını görecek olursa rahatsızlığı daha da kötü bir hal alabilir, ayrıca vefat eder.

  Rüyada Aldatılmış olduğunu Görmek Psikolojik Yorumu

  Benzeri ya da hususi bağlantıda olduğu partneri kısımından aldatıldığını muhakeme eten ve bu mevzuda problem yaşayan şahısların rüyalarında intikam alım arzuları sebebi ile aldattıklarını görmeleri çok normaldir. İleri yandan benzerini aldatmış olma vaziyeti içinde olan ya da bu biçimde bir bağlantı içinde olan şahısların rüyalarında benzerlerini aldatmış oltukları görülür. Yalan söylemiş olan ya da başkalarını kandırmaya meyilli kişilerin de rüyalarında aldattıklarını görmeleri son derece normaldır.

  in A