Rüyada alışveriş görmek, hayır getirecek talih kapılarını aralamış olmaya, kısmetleri doğru ve akli melekeleri yüksek doğrultuda değerlendirmiş olarak kalkınmaya, darlıktan feraha ermeye, ruzurlu bir yaşam sürmüş olmaya, geçimi kolaylaştırıp, düzenli bir gelire ve işe sahip çıkmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin artık kurulu bir sisteme ereceğine, işinin de, hayatının da her geçen gün iyi tarafa doğru gideceğine, muvaffakiyetinin ve mutluluğunun bir gün değil bir yaşayacağına delalet eder.  Rüyada Bina Dairesi Satmış olun Almak

  Bir şahıs rüyası esnasında bir bina dairesi almış olduğunu görecek olursa şayet, bahse konu olan insan cidden de bir mala kavuşur. Hakkı olan bir mülkiyeti sahip olmayı başarır veya senelerin emeği ve alın teri olan birikimi ile yatırım hedefli olmak suretiyle bir taşınmaz yatırımı yapar diye tabir edilir. Bu gibi dini rüya tabirleri için ziyaret edinmiş ol.

  Rüyada Toprak Satmış olun Almak

  Rüyada toprak satmış olun alım yapmak, memnun bir yaşam yaşamaya, aile içinde huzur dolu olmaya, şahsın benzeri ve çocuklarından yana çok talihli olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ev içinde yaşamış olduğu rahat yardımıyla kendisisi için ne kadar doğru bir benzer tercihi yaptığının bilincinde olup, bunun için her gün şükredeceğine yorumlanır.

  Rüyada Elbise Satmış olun Almak

  Rüyada elbise satmış olun almış olduğunu görmüş olan kimse, ömrü boyunca hiçbir ciddi sağlık sıkıntısı yaşamayacak ve çözümsüz dertlerle karşılaşmayacak anlamına gelir. Şahsın yaşamının dirlik, düzeni ve zevk içinde geçeceğine yorumlanır.

  Rüyada Veresiye Alışveriş Yapmak

  Rüyada veresiye ile alışveriş yapmış olmak, rüyayı gören kişinin iş yaşamında kimi değişikliklere gideceğine bu kararın da kendine iyilik, hayır ve talih getirmiş olacağına, aynı değişikliğin iş hayatı dışındaki yaşamında da olacağına ve şahsın mutluluğunun kalıcı kalmış olacağına işaret eder.

  Rüyada Alışveriş Merkezinde Gezmek

  Rüyada alışveriş merkezinde gezmiş olmak, şahsın çok dışa dönük, sefahatlı, hareketli, yaşam dolu ve kıpır kıpır olduğuna yorumlanır.

  in A