Rüyada alkol görmek, düş kırıklığı, rahatsızlık, borç, meşakkat, güçlük, çile ve sorun manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin ekonomik manada ziyana uğrayacağı, işlerinin istediği gibi yürümeyeceği, hayırsız şahıslar sebebi ile canının sıkılacağı ve moralinin bozulacağı, bütün aksaklıkların peş peşe gelmiş olup, meselelerin içinden çıkılamaz boyutlara ulaşacağı ile yorumlanır. Rüyada alkol görmek, uğursuzluk olmak suretiyle değerlendirmeye tabi tutulur. Talihin ve kısmetin kapanacağı, rızkın eksileceği, yokluğun ve fakirliğin baş göstereceği biçiminde tabir edilir.  Rüyada Alkol İçmek

  Rüyada alkol içmek, doğru olmayan işlere girmiş olmaya, belalı ve günahkâr şahısların yolunu tutmuş olmaya, onlarla hareket edip, kazanç sahip olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin fesat, desise ve hile hurda işler yapmış olacağına, insanları aldatmış olarak çıkar sahip olacağına yorumlanır.

  Rüyada Alkol Şişesi Görmek

  Rüyada alkol şişesi görmek, kısa müddetli, önem derecesi düşük ve hafif bir problem ortaya çıkacağına, hadisenin bir krize dönüşmüş olmadan derhal çözüme kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi için gülüp geçeceği ve üstünde akıl yürütmeye gerek görmeyeceği bir probleminin açıklığa kavuşacağı biçiminde yorumlanır.

  Rüyada Alkol İçen Birini Görmek

  Rüyada alkol içen birini görmek, rüyayı gören kişinin almış olduğu kararlara itiraz eten ve tasdik vermeyen bir şahsın varlığı üstünden açıklanır. Rüya sahibinin kendi kendine doğru bildiği ve o yolda ilerlediği bir işin karşısında durmuş olan ve kendine engel olmak istemiş olan birisi olduğu manasına çıkar.

  Rüyada Alkol Kokusu Almak

  Rüyada alkol kokusu alan şahıs haram lokma alacak demektir.Rüya malikinin hak yiyerek, başkasının malına göz koyarak ve bazılarının bedduasını almış olarak kazanç elde edeceği ama hayırlı bir netice alamayacağı biçiminde değerlendirmeye tabi tutulur.

  Rüyada Alkollü Görmek

  Rüyada alkollü görmek, şanssızlığa ve uğursuzluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin musibetler yaşayacağı, art niyetli kişilerle karşı karşıya geleceği ve ayağının tökezlemiş olup düşeceği manasına çıkar.

  in A