Rüyada allık sürmüş olmak, rüya sahibinin, iş yaşamında ve toplumsal yaşamında kendini olduğundan değişik ve daha güzel gösteremeye çalışmış olup insanları kandırmasına ve yaptığı veya yapacağı kötü ve utanç verici şeyleri benzer, arkadaş ve yakınlarından gizlemiş olmasına yorumlanır. Aynı vakitde, toplumsal etrafının değişmiş olması ile tutumların, alışmışlıkların değişmiş olmasına ve rüyayı gören kişinin, karakterinde ortaya çıkacak kirlenmiş olmaya delalet edilir.  Rüyada Kendisi Çabasıyla Allık Sürmek

  Rüyada kendisi çabasıyla allık sürdüğünü gören şahsın, kimseden yardım veya dayanak alım yapmadan kendine elverişli gördüğü bir şahıs ile aşk yaşamasına işaret edilir.

  Rüyada Krem Sürmek

  Rüyada krem sürmüş olan şahsın, iş yaşamında veya toplumsal yaşamında sevdiği ve saydığı şahıslardan birine hiç gereği yokken bir yalan söylediğine ve o şahısı bu biçimde aldattığına tabir edilir.

  Rüyada Krem Sürmüş olan Erkek Görmek

  Rüyada krem sürmüş olan erkek görmek, rüya sahibinin, iş yaşamında, aile yaşamında ve toplumsal yaşamında yaptığı işler ve ortaya koyduğu çalışmalar için çevresindeki insanlara veya yeni tanıdığı şahıslara yalan söylemiş olup işlerinde desiseye başvurmuş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Yüzündeki Kremi Silmek

  Rüyada yüzündeki kremi silmiş olup çıkartmış olan şahsın, aile yaşamında ve toplumsal yaşamında yaptığı kötü şeylerden ve söylediği yalanlardan dolayı pişman olacağına ve artık olağan insanlar gibi ahlaklı ve güvenilir bir şahıs olmak suretiyle yaşamını sürdürmüş olacağına delalet edilir.

  Rüyada Eline Krem Sürmüş olan Bayan Görmek

  Rüyada eline krem sürmüş olan bayan görmek, rüyayı gören kişinin, epeycedir beklediği ve karşılaşmak için pekçok defa dua ettiği iyi bir nasiple karşı karşıya geleceğine ve güzel bir bağlantıya yelken açacağına işaret edilir.

  Rüyada Ayağını Kremlemek

  Rüyada ayağını kremleyen şahsın, yaşamında karşı karşıya geleceği bütün problemlerinin üstesinden geleceğine ve huzur ve saadet içerisinde bir yaşam sürmüş olacağına yorumlanır.

  in A