Rüyada Almanya?ya gitmiş olmak, rüyayı gören kişinin büyük amaçlar peşinde olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin zoru başarmış olma dileği ve hevesi içinde olduğu, zorluklarla üstesinden gelme kuvvetini kendisine bulduğu, karşılaştığı tehlikeli işlerden korkmadığı, bilakis üstüne üstüne gitmiş olmayı seçim ettiği biçiminde tabir edilir. Kimi rüya tabirlerine göre bu rüya, kazancın, mutluluğun, maddi ve manevi rahatlığın güvence olacağına ve bir ömür sürmüş olacağına delalet eder.  Rüyada Almanya?da Olduğunu Görmek

  Rüyada Almanya?da olduğunu gören şahsın büyük düş kırıklıkları yaşayacağı değerlendirmesi yapılır. Rüya malikinin, yüzde yüz olacak gözüyle baktığı ve kendisini hep bu yönde şartladığı, başarısızlığı aklının ucundan dahi geçirmediği bir işinde muvaffakiyetsiz olacağı ve fazlasıyla üzüntü duyacağı manasına çıkar.

  Rüyada Gurbete Gitmek

  Rüyası esnasında gurbete gittiğini görmüş olan kimse, çok çalışmış olacak, çalışmasının bedelini alacak bu vesileyle maddi kuvvet sahip olup, hayallerini gerçekleştirmeyi başarmış olacak anlamına gelir. Rüyayı gören şahsın, azimli, hırslı çalışkan, cesur ve korkusuz, cesur olduğu değerlendirmesi yapılır.

  Rüyada Yurtdışına Gitmek

  Rüyada yurtdışına gittiğini gören şahsın kafasının çok karmaşık olması sebebiyle devamlı kararsızlık yaşadığına delalet eder. Bu vaziyet hem rüyayı gören kişiyi hem de etrafındakileri kötü hallerde bırakmış oluyor, en yakınlarını da isyan ettiriyor anlamına gelir.

  Rüyada Yolculuk Yapmak

  Rüyada yolculuk yapmış olmak, rüyayı gören kişinin ileriye yönelik kimi yatırımlar yapmayı murad ettiği ve bunun için sermaye biriktirdiği manasına çıkar. Rüya maliki, bir koyduğu işten üç alacağı bir işi kovalıyor ve geleceği için programlar kuruyordur diye yorumlanır.

  Rüyada Yol Hazırlığı Yapmak

  Bir şahıs rüyası esnasında yol hazırlığı yaptığını görecek olursa, bahse konu olan insan iş yaşamında muvaffak olacak ve hak ettiği koltuğa oturmuş olmayı muhakkak başarmış olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin iyi bir kariyer edinmiş olacağına ve geldiği yeri kaybetmiş olmamak için tüm imkanları kullanıp gerekeni yapacağına işaret eder.

  in A