Rüyada kutlayıp takdir etmek, şahsın öptüğü kimseye hayır getirmiş olacak bir iş yaptığına ve ona çok sevinç verici bir havadise verdiğine tabir edilir. Rüyanın manası öpülen kimseye göre değişirken, alından öpmüş olmak sürekli hayırlı işlere ve sevinç verici havadislere de tabir edilmektedir.  Rüyada Kendinin Anlından Öpüldüğünü Görmek

  Henüz evlenmemiş kimseler için iyi bir nasip çıkmış olacağına ya da görücü gelmiş olacağına tabir edilir. Rüyası esnasında babası olan kişinin kendini anlından öptüğünü görmüş olan kimse, İslami nizamlara elverişli yaşayan, hayırlı bir kimse ile yaşamını birleştirir. Aile büyüklerinden birinin anlından öptüğünü görmüş olan kişi ise bir mirastan alacağı payla bir ömür memnun ve bolluk içinde bir hayat sürer. Anasının anlından öptüğünü görmüş olan kişi ise ömür boyu sağlıklı yaşarmış ol ve bununla birlikte da Yaradan katında kabul gören, hayırlı bir çocuk olur.

  Rüyada Birini Anlından Öpmek

  Aile içinden birinin veya rüyayı gören kişinin çocuklarının, kardeşlerinin, gurur verici bir mutlu edici bir sonuca imza atmaları ya da evlilik gibi memnun bir olayı gerçekleştirmelerine delalet eder. Rüyayı gören kişinin anlından öptüğü şahıs kendisi yaşamı için güzel bir muvaffakiyet sahip olar ya da mesud edici gelişmeler yaşarmış ol. Anlından öpülen şahıs tanınıyorsa iyi bir havadis alımı yapılacağı manasına da gelir. Tanımadığı birini kutlayıp takdir eten şahıs ise, beklemediği aniden gelmiş olacak para ya da şansla işlerini olumlu bir duruma sokar ve sorunlarından kurtulur. Bu rüya bununla birlikte şahsın yaşamı ile alakalı problemlerin çözümünde bir başkasına duyacağı minnettarlığın da işaretçisidir.

  Rüyada Anlından Öpmüş olmak Psikolojik Yorumu

  Rüyayı gören kişinin başarmış olmayı fazlaca arzuladığı bir vaziyet içinde olduğuna ve bu mutlu edici bir sonucu elde ettiğinde etrafı ve akrabası kısımından onurlandırılmayı istediğini delalet eder. Kabul görmeyi istemiş olan ya da mükafatlandırılmak istemiş olan kimselerde de bu cins rüyalar görülür.  Alnından öpmüş olmak bununla birlikte şahsın yaşamındaki şahıslara karşı kimi beklentilere malik olduğunu da sembolize eder. Umumilikle iş veya hususi yaşama dair beklenen vaziyetlerin gerçeğe dönmesi, gurur verici hadiseler yaşanması ile alakalı arzuları dilemiş ol getirir.

  in A