Rüyada altın alım yapmak, rüya sahibinin, iş yaşamında veya eğitim yaşamında usta veya profesyonel olmuş, büyük, tecrübeli ve herkes kısımından malum ve sevilmiş olan bir şahısı kendine misal almış olduğuna, yaptığı çalışmalarda, sergilediği hareketlerde ve ortaya koyduğu projelerde bu şahsın büyük tesirinin görüldüğüne işaret eder.  Rüyada Kuyumcudan Altın Almak

  Rüyayı gören kişinin misal almış olduğu şahısdan esinlenmiş olarak gerçekleştirdiği bir iş veya çalışmış olma yardımıyla son derece büyük ve hayırlı bir kazanç sahip olacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmüş olmasından dolayı son derece büyük bir mutluluk duymuş olacağına ve bu vesileyle kariyerinde büyük bir hamle ve farklılık gerçeğe dönüşeceğine işaret eder.

  Rüyada Altın Satmış olun Almak

  İş yaşamında misal alımı yapılan şahıs yardımıyla son derece büyük muvaffakiyetler kazanmaya ve çok miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder. Aynı vakitde, bu halin rüya sahibinin, aile yaşamına da yansımış olacağına ve bolluk içinde çok güzel ve huzur dolu bir yaşam sürüleceğine tabir eder.

  Rüyada Çeyrek Altın Almak

  Rüya malikinin, iş yaşamında kazandığı paralar ve muvaffakiyetler yüzünden elde olmadan sorunlu ve sıkıntılı vaziyetlere düşmüş olacağına, kendini dolandırmış olup para alım yapmak istemiş olan bir şahıslar ile karılaşacağına ve kendinin olmayan bir borcu ödeyeceğine tabir edilir.

  Rüyada Birisinden Altın Almak

  Eğitim yaşamında ve çalışmış olma yaşamında çok güzel ve müspet hadiselerle ve vaziyetler ile karşılaşılacağına, son derece büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine ve çok ruzurlu bir yaşam sürüleceğine işaret eder.

  Rüyada Altın Kolye Almak

  Epeycedir aşk ilişkisi yaşamaktan kaçınmış olan rüyayı gören kişi için yanıp tutuşan, gizli gizli takip edip yollarını gözlemiş olan ve ona gönül bağlamış birinin var olduğuna işaret eder.

  Rüyada Altın Bilezik Almak

  Rüyayı gören şahsın, kendine rol model olarak almış olduğu şahısdan yüklüce bir miras kalmış olacağına tabir eder.

  in A