Rüyada altın bilezik taktığını görmek, sevindirici işlere delalet etmektedir. Rüyada altın bilezik takmış olan şahıs son derece başarılı olacağı işler yapar ve çalışmış olma yaşamında kuvvet ve azamet maliki olur. Bu rüya bununla birlikte sahip olulacak ganimet, para ve makamdır. Bu rüya sahibi şayet henüz evlenmemişse cidden hayırlı bir benzere malik olur; haneli ise de benzerinden oldukça büyük faydalar ve hayırlar görecektir.  Rüyada Altın Bilezik Satmış olun Almak

  Rüyası esnasında altın bilezik satmış olun alan şahıs iyi bir nasipe kavuşur. Gene bollukun artması, bereket, güc ve kuvvet olmak suretiyle da yorulmuş olabilir. Bu rüya kimi âlimlere göre ise iş yaşamında marifetli olmaya ve yapılan işlerin neticende oldukça zengin olmadır.

  Rüyada Altın Bilezik Armağan Etmek

  Rüyada altın bilezik armağan alım yapmak ya da armağan etmek oldukça hayra yorulması gereken bir rüyadır. Bu rüya, insanlara iyilik eden hayırlı bir kişidir. Gene toplu bir mala konmuş olmaya, ele gelecek çokça paraya, meşakkat çekmiş olmadan kazanılacak mala ve ganimete delalet etmektedir.

  Rüyada Altın Bileziğin Kırıldığını Görmek

  Bu rüya, gören şahsın kısa müddetli bir rahatsızlık geçirmiş olacağına delalet etmektedir. Gene kimi yorumculara göre ise çekilmiş olacak hüzün ve zorluklardır. Bu rüya sahibi sorun çektikten sonra kolaylığa kavuşur.

  Rüyada Altın Bilezik Bulmak

  Bu rüya farklılığı bariz derecede ortada biçimlerde yorumlanabilir. Ara sıra bu rüya sahibi iş yaşamında ziyan uğrar ve para kaybeder. Bazense güc ve kuvvet maliki olmaya, para sahip olmaya, bayanlar için ziynete, hayırlı kısmete ve evliliğe delalet eder.

  Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

  Rüyada görmüş olunan altın gerdanlık Hacca ya da Umreye gitmiş olmaya yorulmuş olmaktadır. Bu rüya oldukça hayra yorulur. Dini cepheden gelişmek, ibadetlerini yerine getirmiş olmak ve namuslu olmak manalarına da gelmiş olmaktadır.

  Rüyada Altından Yapılmış Herhangi Bir Eşya Görmek

  Bu şekilde bir rüya güzel namus ve gelmiş olacak memnun günlerdir. Altından yapılma bir eşyada yemek yemek ya da bir şey içmek ise sorun, gam ya da ıstırapa delalet etmektedir.

  in A