Rüyada altın bozdurmuş olmak, ganimet sahip olmak, ele gelecek çokça para ve mal, zorluk çekmeden zengin olma ve maddi sorunların son bulmuş olmasına yorulmuş olmaktadır. Gene bu rüya para sahip olarak, yoksulluktan feraha ermeye, makam ve mevki maliki olmaya, iş yaşamında yapılan yatırımların iyi sonuçlanmasına ve rahata ermeye delalet etmektedir. Kimi yorumculara göreyse bu rüya çalışmış olma yaşamında meşakkat yaşamaya, elden para çıkmış olmasına, korku ve hüzüne yorulmuş olmaktadır.  Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

  Rüyada bulunmuş olan altın isabet edecek hüzün ve ıstırapdır. Şayet bu altın, para tipinden bir şey ise devlet işine girmiş olma, sevinme ve memnun olma manalarına gelmiş olmaktadır.

  Rüyada Beş Tane Altın Bulduğunu Görmek

  Bu rüya şahsın ibadeti ile ilgilidir. Rüyada görmüş olunan beş altın beş zaman namaza delalet etmektedir. Rüyada beş altın bulmuş olan namazlarına sürüp giden biri olur. Rüyada beş altını yitirmek dinde gerilemiş olmaya, ibadetlerini bırakmış olmaya ve dünyevi işlere dalmaya yorulmuş olmaktadır.

  Rüyada Bilezik Takmak

  Bu rüya sahip olulacak ganimet, para ve konulacak mirastır. Rüyada altın bilezik takmış olan şahıs şayet henüz evlenmemişse evlenir. Altın yüzüğün manası da bu biçimdedir. Rüyada görmüş olunan altın bilezik, sevindirici kazançlardır. Bu şekilde bir rüya görmüş olan kimse işlerinde hamle yapar ve güzel bir mevkiye gelir. Ansızın çok altın bilezik takmış olmak da çokça para kazanmak, yüklü bir mal sahip olmak manalarını taşır.

  Rüyada Altın İşlemiş olan Adam Görmek

  Rüyada ham altını işlemiş olarak ziynet yapmış olan birisini gören güvenilir ve namuslu bir kişiyle karşılaşır. Bu rüya insanlara yol gösteren, doğru olmayan yollardan döndürmüş olan, nasihat edici namuslu bir şahısdır.

  Rüyada Altın Erittiğini Görmek

  Rüyası esnasında altın eriten şahıs mahkeme işleri ile uğraşır. Bu rüya kısa müddetli sorundur. Neticesinde kendisi lehine bir netice almış olarak bütün ıstırap ve hüzünlerinden kurtulur.

  in A