Rüyada altın yitirmek, rüya sahibinin işlerindeki verimin düşmüş olması sebebi ile kazanımlarının da azalacağı günlerin gelmiş olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin gelirinin giderlerini karşılamış olmaya yetmeyeceğine, şahsın geçim sorunu içine girmiş olacağına, elinden kimi mallarını çıkarmış olmak mecburiyetine gireceğine veya yarınlarda yaşayacağı iyi veya zor zamanlar için biriktirdiği parasını da harcamış olmak halinde olacağına delalet eder.  Rüyada Altın Kaybettiğini Görmek

  Rüyayı gören kişinin yolunda giden yaşamında karşısına kimi terslikler çıkmış olacağına, talihinin ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da aniden hızla düşmüş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek

  Rüya sahibinin mesleğindeki performansının ve dileğinin düşmüş olması sebebiyle yaptığı işin nitelikinin de düşmüş olacağına, zanaatının insanları mutlu ve tatmin etmeyeceğine dolayısıyla kazanımlarının düşmüş olacağına ve bunun da bütün sistemini ve yaşamını karmakarışık edeceğine tabir edilir.

  Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

  Bir şahsın rüyası esnasında altın küpe kaybetmiş olması iyi görülmemektedir. Rüyayı gören kişinin işinde devamlı yanlışlar yapmış olacağına, kendine fayda sağlamayacak kararlar alacağına, bütün aksaklıkların üzer üzere gelmiş olacağına ve dolayısıyla de mutsuz, hüzünlü, parasız ve rahatsız olacağı bir devir geçirmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Altın Künye Kaybetmek

  Rüyayı gören kişinin bilhassa de iş yaşamında itibarının düşmüş olmasına sebep teşkil edecek kadar gerilemiş olacağına, ekonomik manada kuvvet kaybedeceğine, akrabasının gereksinimlerini karşılamış olmakta zorlanmış olacağına ve bir müddet ana gereksinimlerini karşılamış olmak dışında bir şey yapamayacağına işaret eder.

  Rüyada Altın Bileklik Kaybetmek

  Rüyada altın bileklik kaybetmekle, altın bilezik yitirmek aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin kimi nedenlerle kendisini işine veremeyeceğine ve eskisi kadar verimli olamayacağına bunun da işyerinde kendisisi için büyük problem meydana getireceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu nedenle işini yitirme tehlikesiyle karşı karşıya kalmış olacağına ve zor hale düşmüş olacağına yorumlanır.

  in A