Rüyada altın kolye takmış olmak, son derece sevindirici ve pozitif gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin kaderinin yüzüne gülmesi ve talihinin açılmasının gerçekleşmesi yardımıyla yaşamının tam da düşlediği doğrultuda ilerlemiş olma göstermiş olacağına ve onu adım adım amaçına götüreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi geçim kolaylığı içine girmiş olacak, işlerinde üstün muvaffakiyet ve zafer sahip olacak, dirlik, düzenine ve bol gelire erecek anlamına gelir.  Rüyada Boynuna Altın Kolye Takmak

  Rüyayı gören kişinin şifaya, mutluluğa ve kurtuluşa ereceği manasına çıkar. Kişi, kendini kötü ve hasta sezmesine sebep olan her çeşit karamsar ve olumsuz fikirlerinden arınmış olacak, ruhunu ve vücutunun arındıracağı gibi huzura erecek ve bu vaziyet iş yaşamına da pozitif doğrultuda tesir edecektir diye tabir edilir.

  Rüyada Altın Zincir Takmak

  Bir şahıs şayet rüyası esnasında altın zincir taktığını görecek olursa bahse konu olan insanın rüyası, hayatında büyük, sürpriz ve pozitif gelişmeler olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gerek maddi, gerekse manevi manada rahatlayacağına, kısmetinin artış göstereceğine, muvaffakiyetlerinin çoğalmış olacağına bu vesileyle huzurunun da yerine gelmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Altın Takmak

  Rüya sahibi için müspet hadiselerin olacağına işaret eder. Dünya nimetleri mevzusunda bereket yaşamaya, daha güzel bir hayata ulaşmaya, istediğini yiyebilmeye, istediğini alabilmeye ve istediği yere de dilediğince gidebilmenin rahatlığını yaşamaya yorumlanır.

  Rüyada Altın Görmek

  Bu rüya iki çeşit yorumlanır. Bazı rüya tabirleri altını ağırlık durumu alım yapmaya, zorluk içine düşmeye, zor durumda kalmış olmaya ve üzülmüş olmaya yorar ve ayrıca şahsın gördüğü altın sayısınca sorunla karşılaşacağını söyler. Ama kimi rüya tabirleri ise bunun tam aksi biçimde açıklar ve rüyayı gören kişinin derdinden, ıstırapından, borcundan ve hastalığından kurtuluşa ereceğine işaret ettiği değerlendirmeni yaparlar.

  Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

  Huzur dolu bir yuva kurmuş olmaya ve mülk sahibi olmak içinde yaşamaya tabir edilir.

  in A