Rüyada altın kolye görmek, cemiyetde yer edinmiş, hayır duaları alım yapmayı başarmış olacak işlerin altına imza atanmış ol, yüzü güleç, kalbi hijyenik, dinde ve namusta hem kalender hem de güzel bir şahsın varlığı ile yorumlanır. Rüya sahibinin vefalı olan, kalender ve aklı başında kimse olduğuna, vefasızlık, nankörlük ve haksızlık nedir bilmediğine, kendine bir adım atacak olana koşmuş olacak kadar engin yürekli kimse olduğuna tabir edilir.  Rüyada Altın Kolye Takmak

  Rüyada altın kolye taktığını görmüş olan kimse manevi değerlerini yükseltecek, duygu yüklü dünyasını hareketlendirmiş olacak ve şahsın heyecanlanmış olmasını sağlayacak kadar güzel hadiselerle karşılaşacağına ve rüyayı gören kişinin yaşamında çok pozitif gelişmeler olacağına işaret eder.

  Rüyada Altın Kolye Ucu Görmek

  Rüyada altın kolye ucu görmek, uzlaşmazlık ve düşünce çatışmış olması olmak suretiyle kabullenilir ve rüya sahibinin bilhassa de ev içinde aile fertleri arasında gündeme gelecek olan tatsızlık, rahatsızlık ve münakaşa manasına çıkar.

  Rüyada Altın Kolye Armağan Almak

  Rüyada altın kolye armağan alım yapmak, rüyayı gören kişinin gönül işlerinden yana çok heyecanlı ve hissiyat dolu günler geçireceği, karşı tipten biriyle arasında çok romantik dönemler geçireceği biçiminde yorumlanır.

  Rüyada Altın Kolye Armağan Edilmesi

  Rüyada altın kolye armağan edilmesi de altın kolye armağan alım yapmakla aynı manasına çıkar ve rüya sahibinin kendini çok memnun edecek, yüceltecek, gururlandıracak ve bir o kadar da iyi hissettirmiş olacak bir alaka kuracağına işaret eder.

  Rüyada Altın Kolye Bulmak

  Rüyada altın kolye bulmuş olmak, rüyayı gören kişinin kendini muhakeme eten, ona alaka duymuş olan ve yoğun hissiyatlar beslemiş olan ve cemiyet kısımından güvenmiş ol duyulan, sevilmiş olan ve sayılmış olan hijyenik ve güvenilir bir şahıs ile evlilik yolunda ilerlemiş olacağına belirti edilir. Ayrıca, bu ikilinin cemiyet için çok yararlı planlara de imza atacağına yorumlanır.

  in A