Rüyada altına çiş yapmış olmak, esas yaşamda yükselmiş olmak, memnun olmak, sorunlardan feraha erip rahatlamış olmaktır. Rüyada altını çişle doldurmuş olan şahıs şayet mutsuzluk yaşıyor ve herhangi bir vaziyetden ötürü sorun içinde bulunuyorsa en bu günlerde bütün bu hüzünlerini unutturacak ve bu acı veren durumlardan kurtuluşa erecek bir olay yaşarmış ol ve bu olay neticende eski huzur dolu günlerine geriş döner.  Rüyada Altına Tüm insanların İçinde Çiş Yapmak

  Bu rüya, hareketlerine dikkat etmeyen, konuştuğu sözü kulağı duymayan dolayısıyla de devamlı cemiyet içinde küçümsenen bir adama delalet eder. Tüm insanların önünde çiş yapmış olan kimse, esas yaşamda da utanacağı bir fiil işler ya da insanlar arasında berbat olmasına sebep teşkil edecek hata hareketlerde bulunur.

  Rüyada Kaka Yapmak

  Bu rüya mal ve mülkün, çokça paranın, makam ve derecedeki artışın temsilcisidir. Rüyası esnasında kaka yapmış olan kimse yaptığı miktarca mal maliki olur, işleri açık hale gelir, çalışmış olmalarından epeyce para kazanır ve lafı dinlenmiş olan, cemiyet içinde sivrilmiş olan bir kimse olur.

  Rüyada Tuvalete Çiş Yapmak

  Rüyası esnasında hijyenik ve güzel bir tuvalete çiş yapanın dünya ve ahret yaşamı güzelleşir, dünyevi işleri rayına girer, kimi sorunları son bulur, sevinç ve rahata kavuşur. Rüyası esnasında kirli ve dar bir tuvalete çiş yapmış olmak şahsın eline gelecek biraz mala, hayırlı olmayacak paraya ya da yaşayacağı kimi sorunlara işaret eder.

  Rüyada Elverişli Olmayan Bir Yere Çiş Yapmak

  Rüyası esnasında hiç de elverişli olmayan bir yere çiş yapmış olan, yaşamına dikkat etmez, insanları umursamış olmaz ve bunun neticende da cemiyet içinde başkalarına zulmeden ve onları mutsuz eden, sevilmeyen ve her zaman kötü anılmış olan bir kimse olur. Kimi zaman da bu rüya görmüş olan kimse için hata bir iş yapacak olmaya, şayet elverişli olmayan bir yere işedikten sonra pişman oluyorsa esas yaşamda da kendine çeki sistem vermiş olmaya delalet etmektedir.

  in A