Rüyada altına işemek, dünyada utanmış olmaya, utanılacak ve mahcup olacak bir iş yapacak olmaya delalet etmektedir. Bu rüyayı gören yaptığı eylemlerin cezasını çeker ve başka insanların gözünde kötü hale düşer. Rüyada altına işeyen şahıs ahiret yaşamından koparmış ol ve dünyaya yönelir. Bu rüya ayıplanma, rüyayı gören kişinin hakkında yapılacak dedikodulara delalet etmektedir. Gene kimi âlimlere göre iftira atılmış olmak, koğuculuk yapmış olmak olmak suretiyle da yorumlanabilir. Rüya sahibi kusurlarından döner ve yaptıklarından ötürü özür diler.  Rüyada Denize İşediğini Görmek

  Rüyada denize işeyen şahıs cemiyeti ilgilendirmiş olan bir mevzuda kötü bir eylemde bulunur. Bu rüya kimi zaman da hayır vermiş olmaya, sadakaya ve insanlara yardım etmeye yorulmuş olmaktadır.

  Rüyada Çişini Tuttuğunu Görmek

  Rüyası esnasında çişini tutmuş olan şahıs, günlük yaşamda oldukça zengin ve itibarlı olur. Bu rüya eldeki malı tutmuş olmaya, israf etmemeye, mal biriktirmiş olmaya, çokça paraya ve bolluğa delalet eder.

  Rüyada Sidik Görmek

  Rüyada görmüş olunan sidik şahsa ulaşmış olacak hastalıktır. Gene bu rüya insanlarla aranmış olun bozulmaya uğramasına, atışma etmeye ve dövüşmüş olmaya de yorulmuş olmaktadır. Gene bu rüyayı gören tez zamanda âşık olur ve aşk ilişkisine girer.

  Rüyada Müsait Olmayan Bir Yere İşediğini Görmek

  Rüyası esnasında tuvalet dışında, elverişli olmayan bir yere işeyen haram mal yer. Bu rüya yapılacak bir yanlış ya da işlenecek bir günahtır. Bu rüyayı görenin eline hayırlı olmayan bir mal geçer.

  Rüyada Tuvalete İşediğini Görmek

  Rüyada tuvalete işemek hayra yorulur. Bu rüya sahibi kısa vadede oldukça yüklü bir mal bulur. Gene paranın artması, maddi ve manevi rahatlık manaların ada gelmiş olmaktadır. Rüyada tuvalette görmüş olunan çokça idrar zenginleşmiş olmaya ve rahata ermeye delalet etmektedir.

  Rüyada Cami Eşi Kutsal Bir Yere İdrarını Yaptığını Görmek

  Bu rüya oldukça zeki, namuslu ve hayırlı çocuklara delalet etmektedir. Bu rüyayı görenin ileride bilgin olacak bir çocuğu olur ya da var çocukları bu biçimde büyür.

  in A