Rüyada alyans görmek herkes için hayra yorulur. Haneli olmayan bir şahıs rüyası esnasında alyans taktığını görecek olursa bu günlerde hayırlı bir kısmeti çıkmış olacak ve onunla yuva kuracak, memnun bir evlilik sürmüş olacak anlamına gelir. Henüz evlenmemiş şahıslar için alyans kesmiş olun olmak suretiyle izdivaç manasına çıkar. Aslen haneli olan birisi rüyası esnasında alyans taktığını görecek olursa şayet hamile kalmış olacak ve hayırlı bir çocuk doğurmuş olacak anlamına gelir. Rüyada haneli bir şahıs fakat bilhassa de bir bayan daha evlenmiş olmamış birine alım yapsın diye bir alyans uzatır ve bu şahısda alyansı alabilirse şayet, rüyayı gören kişi evliliğinde uzun sürmüş olacak olan problemler ve tatsızlıklar yaşayacak anlamına gelir. Rüyada alyansını düşürmüş olan ve köşe bucak arama yaptığı halde bulamayan şahıs nikâhtan düşmüş olarak dul sayılmış olacak anlamına gelir.  Rüyada Alyans Takmak

  Rüyada alyans takmış olmak talih manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin karşısına iyi bir nasip çıkmış olacak anlamına gelir fakat rüyayı gören kişi aslen evliyse öyleyse rüyasının manası bir bebek maliki olacağıdır.

  Rüyada Alyans Düşürmüş olmak

  Rüyada alyans düşürmüş olan şahıs o veya bu biçimde dul kalmış olacak anlamına gelir.

  Rüyada Alyans Kaybetmek

  Rüyada alyans yitirmek de tıpkı alyans düşürmüş olmak gibi aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin dul kalmış olmasına işaret eder.

  Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak

  Rüyada evlilik yüzüğü takmış olmak yeni bir dostluk manasına çıkar. Bu dost yüce gönüllü, anlayışlı ve nazik birisi olacak.

  Rüyada Yüzük Takmak

  Rüyada yüzük görmek ve takmış olmak iş yaşamında atılmış olacak yeni adımlara ve işlerin hayırlı olacağı için rüyayı gören kişinin kar sahip olacağına delalet eder.

  Rüyada Altın Yüzük Görmek

  Rüyada altın yüzük bayan için cici, şık, zarif görünmüş olmaya ve herkes kısımından sevilmiş olmaya erkek için dikmiş ol başlılığa, kibre ve malıyla övünmeye işaret eder.

  Rüyada Yüzük Bulmak

  Rüyada yüzük bulmuş olmak nikâha ve anne, baba olmaya delalet eder.

  in A