Rüyada tıbbi operasyon olacağını görmek, gönül bağlantılarında rahatı yakalamış olmaya, seveceği bir kişiye, sorun ve sıkıntı çekerek kazanılan mala, bollukun artmasına, para kazanmaya, iyiliksever yaşlı bir hanıma, şöhret ve izzet maliki olmaya yorulmuş olmaktadır. Ara sıra bu rüya dertten feraha erip rahata ermeye delalet etmektedir.  Rüyada Tıbbi operasyon Olup Hastanede Yattığını Görmek

  Bu rüya sahibi bu günlerde bütün sorunlarından kurtulur. Gene istek ve arzuların yerine gelmiş olmasına, ferahlama, pekçok zor işi becermiş olmaya, içten ve dürüst dosta, kısa vadede alımı yapılacak son derece sevindirici haberlere yorumlanır. Gene kimi âlimlere göre bu rüya sorun içinde olmaya, çekilmiş olacak kısa müddetli hüzünlere de işaret olabilmektedir.

  Rüyada Hastalıktan Kurtulamadığını Görmek

  Rüyada rahatsızlık yüzünden öldüğünü görmüş olan kimse bütün sorunlarından rahata çıkar. Bu şahıs doğru yolu bulmuş olarak kusurlarından kesmiş olun dönüşmüş ol yapar. Gene bu rüya güvenilir dost, maddi sorunların sona ermesi, kabiliyetli bir adam ve dünya yaşamının bereket ve bollukuna de yorulmuş olmaktadır.

  Rüyada Ameliyathane Görmek

  Rüyası esnasında ameliyathane gören şahsın kimi sırları ifşa olmak suretiyle açığa çıkar. Bu rüya hastalıklardan feraha erme ve şifa bulmuş olma manasına gelmektedir. Rüyası esnasında ameliyathanede bulunduğunu görmüş olan kimse esas yaşamında sağlıklı ve afiyette olur.

  Rüyada Bir Hastayı Tıbbi operasyon Ettiğini Görmek

  Rüyası esnasında herhangi bir elemanı tıbbi operasyon eden iş hayatında muvaffakiyetli olacağı adımlar atar. Gene bu rüya tüm işlerini layıkıyla yapmış olan çalışkan ve dürüst bir kişidir.

  Rüyada Doktor Olduğunu Görmek

  Bu rüya gören şahsın herksin takdirini kazanan dürüst, lafı dinlenmiş olan ve tavsiyesine uyulan bir şahıs olduğunu gösterir. Rüyası esnasında kendini doktor olan şahıs dünyada insanlara iyilik yapar ve nasihatlerde bulunur.

  Rüyada Herhangi Bir Organından Tıbbi operasyon Olmak

  Rüyada vücudunun her hangi bir yerinden tıbbi operasyon olmak, namuslu ve yardımsever bir yaşlıdan çıkar sağlamak ve iyilik görmek manasına gelmektedir. Tıbbi operasyon sorunlardan kurtuluştur.

  in A