Rüyada ameliyathane görmek, rüya sahibinin, sağlığına çok dikkat edip istikrarlı beslendiğine ve bu vesileyle harika bir vücuta ve sağlığa malik olduğuna yorumlanır. Aynı vakitde, rüyayı gören kişinin, resmi kurumlar ile veya hususi şirketler ile alakalı gizli dökümanlara ve malumatlara malik olduğuna delalet edilir.  Rüyada Tıbbi operasyon Eldiveni Görmek

  Rüyada tıbbi operasyon eldiveni görmek, rüya sahibinin, yapacağı işlerde ve gerçeğe dönüştüreceği projelerde kazanç sağlayacağı para içinde haram para bulunduğuna işaret edilir. Aynı vakitde, son derece büyük sorunlara yol açma işini gerçekleştirecek, çok acı vermiş olup uzun bir rahatsızlık deviri geçirtecek ve ekonomik ve ruhsal kayıplara yol açma işini gerçekleştirecek bir rahatsızlığa yakalanılacağına tabir edilir.

  Rüyada Neşter Görmek

  Rüyada neşter görmek, rüya sahibinin, benzer, arkadaş veya yakınlarından birinin hafif bir biçimde yaralanmış olacağına ve bu olaydan rüyayı gören kişinin çok etkilenmiş olup üzülmüş olacağına delalet edilir.

  Rüyada Tıbbi operasyon Olmak

  Rüyada tıbbi operasyon olmak, epeycedir sağlıkta gündeme gelen problemlerin giderilmiş olacağına ve en tez zamanda huzursuzluk devirinin nihayete ereceğine yorumlanır. Ayna vakitde, rüyayı gören kişinin, gerçeğe dönüştüreceği bir iş, meydana koyacağı bir çalışmış olma veya yaşama geçireceği bir proje için akrabasının lafı geçen büyüklerinden para alarak dayanak sağlayacağına işaret edilir.

  Rüyada Başkasının Tıbbi operasyon Olduğunu Görmek

  Rüyada başkasının tıbbi operasyon olduğunu görmek, rüya sahibinin, iş yaşamının getirisi olan ve kendinden kaynaklanmayan türlü problemler ile karşı karşıya geleceğine ve bu sebeple büyük bir parasal problem yaşayıp iş yaşamında son derece büyük ziyan edeceğine yorumlanır.

  Rüyada Tıbbi operasyon Etmek

  Rüyada tıbbi operasyon etmek, rüyayı gören kişinin, kendine güvenmiş olan şahıslar kısımından teslim edilen bir işi, en iyi ve en sık kazanç getirmiş olacak biçimde yapacak olmaya çalışmış olacağına ve bu vesileyle insanların itimatını ve kendine olan hürmetlerini kaybetmeyeceğine delalet edilir.

  in A