Rüyada Amerika’ya gitmiş olmak, rüya sahibinin, iş yaşamında ve aile yaşamında son derece büyük harcamalar yapmış olmaktan ve lüzumsuz eşyaları alım yapmaktan vazgeçmiş olması gerektiğine aksi takdirde son derece büyük maddi zararla yüz yüze kalmış olacağına, harika bir kazanca malik olduğuna ve bu vesileyle parasal anlamda gereğinden fazla sorun yaşamayacağına ve aile yaşamında son derece sevineceğine delalet eder.  Rüyada Amerika’ya Gideceğini Görmek

  Rüya malikinin, lüzumsuzca harcamalar yapmış olmaktan vazgeçmiş olması gerektiğine, şayet bu biçimde devam ederse son derece büyük maddi meşakkatlar altına girmiş olacağına ve son derece büyük dert ve problemler ile karşı karşıya geleceğine tabir edilir.

  Rüyada Uçakla Amerika’ya Gitmek

  Çalışmış olma yaşamında harika yerlere gelmiş olan rüyayı gören kişinin, iş yaşamında ve toplumsal yaşamında büyük bir dönüşüme gideceğine, yeni bir şehre taşınıp eskisinden farklı bir işe girmiş olacağına ve yeni işinde son derece büyük mutlu edici sonuçlara imza atarak çok zengin birisi olacağına ve çok daha huzur ve iyi bir yaşama ereceğine işaret eder.

  Rüyada Güney Amerika’ya Gitmek

  Rüyayı gören kişinin yaşamının son derece büyük bir bölgeni kaplayan problemlerin üstesinden gelmek için son derece büyük bir azimle ve yılmadan çalıştığına, en neticesinde son derece büyük meşakkatlar yaşamasına rağmen bu sıkıntılardan kurtuluşa ereceğine ve rahatlayacağına işaret eder.

  Rüyada Amerika’yı Görmek

  Rüyayı gören şahsın, iş yaşamında ve aile yaşamında karşısına çıkabilecek, hayret verici hadiselere karşı çok hazırlıklı olması gerektiğine, çok daha dikkatli hareket etmesi halinde herhangi bir problem yaşamayacağına ve çok daha huzur bir insan olacağına delalet eder.

  Rüyada Yurtdışına Gitmek

  İş yaşamında son derece büyük işlere girmiş olmakta olan rüyayı gören kişinin, hala kimi durumları,  gündeme gelecek hadiseleri ve atılmış olacak vaziyetleri tam olmak suretiyle kararlaştırmadığına, bu sebeple girişimde bulunmaktan korktuğuna ve geç kaldığı vakit süresince son derece büyük ziyanlar edeceğine işaret eder.

  in A