Rüyada ampul görmek, geleceğin parlak, güzel ve hayırlı olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yarınları çok aydınlık ve rahat olacak, şahıs gelmiş olacak günlerinden yana hayır bulmuş olacak anlamına gelir. Neşeli havadislere, parlak düşüncelere, uzun hayatlı planlara ve işlere yorumlanır. Rüyada ampul görmek, hayallerin gerçeğe dönüşeceği manasına çıkar. Bu rüya sahibinin kazancı geldiği gibi gidiyor olsa da bereketlidir diye tabir edilir.  Rüyada Ampul Yakmak

  Rüyası esnasında ampul yaktığını gören kişidâhiyane düşüncelere maliktir ve bu vesileyle problemlere karşı çare üretmek mevzusunda son derece kullanışlı ve hızlıdır. Rüyayı gören kişi zekâsını kullanmış olarak anında yeni çareler üretebilen ve anında yeni yollar bulabilen kimse olmak suretiyle tasvir edilir.

  Rüyada Ampul Patlaması

  Rüyada ampul patlaması, sorunlar sebebi ile asapları laçka olmuş ve ruh sağlığı bozulmuş olan rüyayı gören kişinin yaşamının olağan rutinine oturmuş olacağına bu vesileyle şahsın de aheste aheste normale dönmüş olmaya başlamış olacağına delalet eder.

  Rüyada Ampul Takmak

  Rüyada ampul takmış olmak, şahsın yatırım hedefli kimi mülkler edinmiş olmasına, ileride bunları kar hedefli kullanmış olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin gelirini arttırmak için yeni düşünceler üretmeye çalıştığı manasına çıkar.

  Rüyada Ampul Değiştirmek

  Rüyası esnasında ampul değiştirdiğini gören şahsın ruh hali değişmiş olacak ve hissiyatları ön programa çıkmış olacak anlamına gelir. Kişi, romantik, heyecanlı, dinamik, sefahatlı ve güzel günler geçirecektir diye değerlendirmeye tabi tutulur.

  Rüyada Ampul Kırılması

  Rüyada ampul kırılmış olması veya başka bir değişle rüyada ampulün kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin itibar göreceğine, övgü dolu laflar işitmiş olacağına ve göğsünün kabarmış olacağına işaret eder.

  Rüyada Ampul Satmış olun Almak

  Rüyada ampul satmış olun alım yapmak, rüyayı gören kişinin evvel fazlasıyla üzüntü duyacağı bir olay yaşayacağına derhal peşinden da sevinç gözyaşı dökeceği kadar güzel bir bilgi alacağına yorumlanır ve gözyaşı dökerken gülmek manasına geldiği değerlendirmesi yapılır.

  in A