Anahtarla kapı açık hale getirmek, hayra yorulması gereken bir rüyadır. Anahtarla kapı açmayı başaran şahıs için çok güzel ve karlı fırsatlar oluşur. Bu rüya iş yaşamında yükselmiş olmaya, muvaffakiyetli olmaya, para kazanmaya ve çalışmış olmalarından harika neticeler alım yapmaya delalet etmektedir. Bu rüyayı gören tövbe ve dua eder. Anahtarla kapı kilitlemiş olmak ise, iş yaşamında başarısız olunmaya, meşakkat ve zorluk çekmeye yorulmuş olmaktadır.  Rüyada Üstünde Anahtar Bulunduğunu Görmek

  Bu rüya ibadetlerle ilgilidir. Bu şekilde bir rüya gören şahsın namazında sürekli olduğuna, abdest alım yapmaya ve namuslu bir gence işaret etmektedir. Anahtar bulmuş olan, fenalıklardan sıyrılarak dost doğru bir yola ulaşır. Bu rüya dinde samimiyete, hastalıklardan şifa bulmuş olmaya işaret eder.

  Rüyada Anahtar Görmek

  Rüyada görmüş olunan anahtar, rızıktır, bolluktur, kendine güvenilmiş olacak bir âlim, doğru malumat, iyi bir nasip, iyi bir koca, ganimet sahip olma, bir mirasa konmuş olma veya Umreye gitmiş olmaya delalet etmektedir. Ara sıra bu rüya şahsın din yaşamı ve ahiretidir.

  Rüyada Anahtar İle Kilit Açmak

  Rüyada bir anahtar ile kilit açmayı başaran şahıs sorunlarından kurtulur ve umduğuna nail olur. Bu rüya korkulandan emin olmaya, problemlerin çareye kavuşmasına, iş yaşamında mutlu edici bir sonuca da yorulabilmektedir. Kilit açmayı başaran şahıs maddi sorunlarından kurtulur. Tüm işlerde mutlu edici bir sonuca kavuşur ve bütün ömrü boyunca güzel ve hayırlı bir yaşar.

  Rüyada Anahtarını Kaybettiğini Görmek

  Bu şekilde bir rüya görmüş olan kimse yaşamında bir değişikliğe uğrar. Daha fazla erkekler için hane ya da iş değiştirmiş olmadır. Bayanlar içinse kısa vadede evlenmiş olma ve çocuk maliki olma manalarına gelmiş olmaktadır.

  Rüyada Kırık Bir Anahtar Görmek

  Rüyada görmüş olunan kırık anahtar arkadaş görünümlü düşmanlardır. Bu şekilde bir rüya gören şahsın asılmış ol yüzünü saklamış olan kindar ve hasetçi bir dostu olduğu manasına çıkmaktadır. Bu rüya asla umulmadık bir şahısdan görülmüş olacak kötülüktür. Gene şahsa daha dikkatli olması gerektiğini hatırlatmış olan bir ikaz ve sorunlara dair bir delalet etmektedir.

  in A