Rüyada anne baba görmek, uzun, memnun ve sağlıklı bir yaşam sürmüş olmaya işaret eder. Hayır olmak suretiyle kabullenilir ve rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçeğe dönüşeceğine, muvaffakiyetlerinin sürekli olacağına, sıkıntılarının, sorunlarının ve dertlerinin bitmiş olacağına, yaşamının daha basit, güzel ve zevkli bir hale gelmiş olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin müspet işler yapmış olan birisi olduğuna, bu vesileyle akrabasının kendisisi için iyi dileklerini eksik etmediğine yorumlanır.  Rüyada Anne Baba ile Atışma Etmek

  İyi bir rüya olduğu söylenemez zira bu rüya uğursuzluk, talihsizlik, mutsuzluk yaşamaya, kısmetin kesilmesine, rızkın ve kazancın azalmış olmasına, işlerin düşmüş olmasına, rüya sahibinin zor günler geçirmiş olmasına, yokluğa, kıtlığa ve zorluk içine düşmesine delalet eder.

  Rüyada Anne Baba Boşanması

  Huzursuzluğa, can derdine, moral bozukluğuna ve mutsuzluğa sebep teşkil edecek kimi havadislerin alınacağına veya bu şekilde hadiselerin gündeme geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin zor ve zor zamanlar yaşayacağına, çevresindekilerle arasının açık hale geleceğine, dirlik, düzeninin ve keyifinin de kaçacağına işaret eder.

  Rüyada Anne Baba Mezarı Görmek

  Hayırlı işlere yorumlanır ve rüya sahibinin helal olan kazanca ve alın teri ile kazandığı dünya malına malik olacağı, geleceği için karlı işlere gireceği, akrabasını daha güzel koşullarda yaşatmış olmak için yeni hamlelerde bulunacağı manasına çıkar.

  Rüyada Anne Baban olan kişinin Öldüğünü Görmek

  Anne babadan yana gelmiş olacak güzel havadisler ve gelişmeler yardımıyla memnun olmaya ve sevinmeye yorumlanır. Bu rüya, tam aksi biçimde tabir edilir ve rüya sahibinin anne ve babası olan kişinin huzur ve basit bir yaşam geçireceği ve her daim kendinin yanında ve başında olacaklarına yorumlanır.

  Rüyada Anne Baban olan kişinin Evlenmesi

  Bu rüya iki farklı biçimde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin anasının ve babası olan kişinin birbiriyle evlenmiş olmaları hayır ama başka kimselerle evlenmiş olmaları şer olmak suretiyle açıklanır.

  in A