Rüyada anne baba görmek, hayırlı ve bolluklu günlerin işaretçisidir. Bu rüya oldukça güzel bir rüyadır. Rüyası esnasında anne baba görmüş olan kimse uzun, güzel ve sağlıklı bir hayata kavuşur. Rüya sahibi bütün sorunlarından ve dertlerinden kurtulur. Şayet rahatsızlığı mevcutsa bu hastalıklardan şifa bulur. Gene isteklerin gerçeğe dönmesine ve bir ömür memnun olunmasına da delalet etmektedir.  Rüyada Anasını ya da Babası olan kişiyi Ölmüş Görmek

  Rüyada anne ya da babası olan kişiden birini ya da ikisini ölmüş görmüş olan kimse güzel bir haber alabilir. Bu rüya epeydir beklenen havadisin gelmiş olmasına, ümit edilene ulaşmış olmaya ve sorunlardan feraha ermeye işarettir.

  Rüyada Anası ile Atışma Ettiğini Görmek

  Rüyada anası ile atışma eden şahıs, dünyada kimi başarısız olunmaya uğrar. Bu rüya maddi soruna, elden çıkmış olacak paraya, iş yaşamında karşılaşılacak meşakkatlara da delalet etmektedir.

  Rüyada Anne Olduğunu Görmek

  Rüyada anne olan, bir bebeğe sahip çıkan bayan yaşamış olduğu büyük bir ıstırapdan feraha ererek sevinir ve rahata kavuşur. Rüyada anne olmak umduğuna ulaşmış olmaya ve gereksinimlerini görmeye yorumlanır. Analık dünya ve ahiretteki rahatdır. Gene rüyada sağlıklı, güzel bir çocuğa sahip çıkan gerçekte de rüyada gördüğüne eş bir bebek maliki olur.

  Rüyada Anne Baba olan kişiyi Güler Yüzle Görmek

  Rüyası esnasında anne babası olan kişiyi gülerken görmüş olan kimse ummadığı yerlerden hayırlar sahip olar. Bu rüya sahip olulacak kazançlar ve tüm manalarda ele gelecek sevinç dolu günlerdir. Anne ya da baba olan kişiyi rüyada gözyaşı dökerken görmüş olmaksa alımı yapılacak güzel bir havadise delalet etmektedir.

  Rüyada Anne Babadan Dayak Yediğini Görmek

  Rüyası esnasında anne ya da babası olan kişiden dayak yiyen şahıs tecrübeli ve namuslu bir büyükten öğüt alabilir. Bu rüya nasihate, doğru yolu göstermiş olan bir ihtiyara yorulabilmektedir. Gene bu rüya yanlış hareketlerden dönmüş olmaya ya da günahlardan pişmanlığa da işaret edebilmektedir.  

  in A