Rüyada anneanne görmek rüyayı gören kişinin aile içi ve yakın yakınları ile yorumlanır. Rüyası esnasında anneannesini görmüş olan kimse sürekli aile içinden birinin iyi dileklerini alım yapıyor ve bahse konu olan insan kısımından sürekli destekleniyor anlamına gelir. Ayrıca o kadar ki rüyayı gören kişi hata bir şey dahi yapmış olsa, onun için dua eden ve onu korumuş olan şahıs kısımından arka taraf bulmuş oluyor ve kendine toz kondurulmuyor diye yorumlanır. Rüyayı gören kişi şayet erkek ise rüyanın değerlendirmesi azıcık daha değişik olur. Bir erkeğin rüyası esnasında anneannesini görmüş olması ataerkil bir akrabası olduğuna ve dolayısıyla anne ve babası olan kişi kısımından kız kardeşleri ve ablalarından daha üstün tutulduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi anası babası olan kişi için sürekli ön programda gelmiş olan çocuk olmak suretiyle yorumlanır.  Rüyada Anneanneye Sarılmak

  Rüyayı gören kişinin zayıf bir anında karşısındakine söyleyeceği bir laf sebebi ile veya bahse konu olan insanla yapacağı bir hareketten ötürü sonradan kendisinden utanmış olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bu halde kendisine avutacak ve iyi sezmesini sağlayacak birine gereksinim duyacaktır.

  Rüyada Anneanne Büyük baba Görmek

  Rüyayı gören kişinin çocukluğuna ve geçmişine özlem duyduğu, geçmişteki güzel günlerini ve akrabasını özlediği manasına çıkar.

  Rüyada Anne Görmek

  Rüyayı gören kişi için her isteğinin yerine gelmiş olmasına, işinin kuvvetinin denk gitmiş olmasına, kazanımlarının ve keyfinin yerinde olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişi hiçbir vakit geçim derdine, rahatsızlığa ve umut yoksunluğuna düşmüş olmayacak diye tabir edilir.

  Rüyada Temel Görmek

  Rüyayı gören kişi için hasbel kader elde edeceği variyet olmak suretiyle yorumlanır. Rüyası esnasında annesini görmüş olan kimse gizemli bir biçimde bir toprak maliki olacak veya kendine başına geçmesi için bir iş yeri kalmış olacak anlamına gelir.

  Rüyada Anayla Atışma Etmek

  Hayırlı işlere işaret etmez, rüyayı gören kişi için sorun manasına çıkar. Eş rüyalar: rüyada anane görmek

  in A