Rüyada ananın hamile olduğunu görmek, şahıs için hayırlı yeni gelişmelere yorumlandığı gibi, iş mevzusunda çıkmış olacak çok iyi imkanlara ve talihli bir evreye girildiğine de müjde verir. Anasının hamile olduğunu görmüş olan kimse maddi cepheden huzura erer. Değişik değerlendirmelere göre ise soruna delalet eden rüya, şahsın akrabasından kaynaklanmış olan büyük bir üzücü olayların gündeme geleceği manasına da gelmiş olmaktadır.  Rüyada Ananın Doğum Yaptığını Görmek

  Rüyada anasının doğum yaptığını gören şahsın anası vefat eder. Anasının kendini doğurduğunu görenlere ise hasta birinin vefat havadisi gelir. Yoksul birisi anasının doğum yaptığını görecek olursa mal, mülk maliki olur ve zenginleşir. Varlıklı birisi için bu rüya mal kaybına, maddi ziyana ve kazancın bolluksuz olmasına işaret eder. Anasının bir kız çocuk doğurduğunu görmüş olan kişi son derece sevineceği, neşeli bir havadis alabilir. Ananın doğurduğu çocuk erkekse de yaşamı derinden etkilemiş olacak son derece sevindirici bir havadise ya da olaya delalet etmektedir.

  Rüyada Doğum Görmek

  Yorumcular, rüyada doğum yapmış olan birini görmenin, şahsın bütün sorunlarının geçmesine ve rahatlamış olmasına delalet olduğunu söylerler. İslami cepheden ise şahsın bütün günahlarından feraha ermek için imanını güçlendirmeye çalışmış olacağına, tövbe edip İslami nizamlara elverişli bir yaşam maliki olacağına yorumlarlar. Rüyada bir erkeğin doğum yaptığını görmüş olması ise iyiye yorulmaz ve şahsın ölümcül bir rahatsızlığa yakalanacağı veya vefat edeceği biçiminde yorumlanır. Evlenmiş olmamış bir kişinin doğum yaptığını görmüş olması ise iyi bir nasip çıkmış olup yuva kuracağı manalarına gelir. Bayanlar için dertlerin her türünden feraha erip, müreffeh bir yaşam gündeme geleceği manasına da gelir.

  Rüyada Ananın Hamile Olduğunu Görmek Psikolojik Yorumu

  Umumilikle gebe bayanlarda sıklıkla görmüş olunan rüyalar arasındadır. Kimi vaziyetlerde da esas yaşamda anası hamile olan şahıslar rüyalarında doğrudan analarını hamile biçiminde görürler. Günlük yaşamta yaşanan olayların ve vaziyetlerin şuuraltında yer etmesine bağlı olmak suretiyle rüyalarda açığa çıkması çok görmüş olunan bir vaziyetdir.

  in A