Rüyada anasını gören şahsın yaşamta tüm işleri kuvveti denk gidermiş ol, mutlu edici sonuçları artar, ticareti ferahlar ve talihi açık olur diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamında çok sevindirici olaylar gündeme geleceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üstünde çok çalıştığı işlerin istediği biçimde sonuçlanacağına, kendine kar ve sevinç getirmiş olacağına tabir edilir. Kısmetin açık olacağı, şahsın yüzünün hep güleceği manasına çıkar.  Rüyada Anasını Hamile Görmek

  Rüyayı gören kişinin kazanımlarının artması ile elinin bolluğa ereceğine, maddi imkânlarının çoğalmış olacağına, daha huzur ve iyi bir yaşam yaşayacağına işaret eder. Karlı işler yapmış olarak, yiyip içeceği şeyleri genişletmeye yorumlanır.

  Rüyada Anasını Öldürmek

  Rüya sahibinin kimi yanlışlara düşmüş olacağına, bunun itibarının sarsılmasına sebep teşkil edeceğine, cemiyetdeki prestijinin de sarsılacağına işaret eder. Doğru olmayan yollara sapmaya, kötü kimselerle iş birliği yapacak olmaya, belalara bulaşmış olmaya ve günahkâr olmaya işaret eder.

  Rüyada Anasını Öpmek

  Bu rüya kısmi olarak de olsa esas manasına benzerlik gösterecek biçimde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin buluşmayı çok istek ettiği bir kişiyle veya anası ile ayrıysa onunla buluşacağına, ona ereceğine ve son derece sevineceğine delalet eder.

  Rüyada Anasını Hasta Görmek

  Bir şahsın rüyası esnasında anasını hasta görmüş olması iyi manalara gelmiş olmaz. Rüyayı gören kişinin düş kırıklığı yaşayacağına, güvendiği şahıslardan yana sorun alacağına, çabalarının boşamış ol gideceğine ve üzüntüye gireceği günler geçireceğine yorumlanır.

  Rüyada Anasını Kaybetmek

  Rüya sahibinin yaşamında içine hiç bir şekilde sinmeyen, onu rahatsız eden, kafasında sual işaretleri uyandıran değişik problemlerin olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin zihnini yoran, kendini umut yoksunluğuna ve karamsar fikirlere iten kimi mevzuların varlığı üstünden açıklanır.

  Rüyada Anasını Ölmüş Görmek

  Hayırlı havadisler alım yapmaya, memnun olmaya, keyiflenmiş olmaya ve neşelenmiş olmaya işaret eder. Ayrıyeten rüyayı gören kişinin anasının rahatının yerinde olduğuna işaret eder.

  in A