Rüyada anayı ölmüş görmek, başka bir yönden bakılırsa hayra delalet eder. Rüya maliki, yaşanılan bir takım hadiseler sebebiyle anasını suçlamış olmaktadır. Anasına kızgınlığını dilemiş ol getirmediği için bu şekilde bir rüya görmüştür. Yalnız rüyayı gören kişi de anasının kendine olan bağlılığının farkında olması sebebiyle anasına olan kızgınlığı uzun sürmüş olmaz. Bu rüya ananın rüyayı gören kişi için her şeyi yapabileceğinin göstergesidir.  Rüyada Anasıyla Atışma Ettiğini Görmek

  Rüyada anasıyla dövüştüğünü görmüş olan kişi, yaşantısında yanlış hareketler yapacaktır. Kendisi bildiği yolun yanlışlığının farkında olmayan rüyayı gören kişi kimi söylenenleri duymazdan gelmiş olarak hata yolda ilerlemiş olmaya sürüp gider. Yakın çevresinden, bilhassa büyüklerinden gelmiş olan nasihatler rüyayı gören kişinin gidişatını etkilemeyecektir. Dolayısıyla aile ile kimi çatışmalar gündeme gelecektir.

  Rüyada Ölü Baba olan kişiyi Görmek

  Rüyada ölmüş baba olan kişiyi rüyada görmek, bu günlerde alımı yapılacak son derece sevindirici havadislere işaret eder. Rüyayı gören kişi için sevinç verici hadiseler gündeme gelecektir. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada ölü baba olan kişiyi görmek, baba olan kişiye olan hürmeti ve onun yolundan gidildiğini gösterir. Onun hayallerini yaşatmış olabilmek için ondan kalmış olan şeylerle gündeme gelecektir. Rüyayı gören kişi babası olan kişiye özlem duymuş olmaktadır.

  Rüyada Ölmüş Anayı Görmek

  Rüyada ölmüş anasını görmüş olan kişi, anasına duyduğu özlemini rüyası esnasında göstermiştir. Rüyayı gören kişi yapacağı kusurlarda anası gibi kendine akıl verecek, ona dayanak olacak birine gereksinim duyacaktır. Onun yerini dolduramayacak ve bir müddet olayların tesirinde kalacaktır. Yalnız rüyayı gören kişinin anasını görmüş olması, onun desteğini sezmesini sağlayacak ve giriştiği kimi işlerde o varmış gibi hareket edip kuvvetini oradan alım yapacaktır.

  Rüyada Ananın Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

  Rüyada ananın öldüğünü görmek ve gözyaşı dökmek, anne vefat etmeden evvel ona söylenen yalanlara delalet eder. Rüya maliki, anasına yaptığı kimi tutumlardan ya da laflardan pişmanlık duyacaktır. Ona tekrar kavuşma istekinde olacaktır. Rüyayı gören kişinin işleri yolunda gitmiş olmaz, üzer üzere yanlış hareketler yapılır.

  in A