Rüyada apse görmek, çok güzeldir ve rüya sahibi için uğur, talih ve talih olmak suretiyle yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işlerinde önem derecesi yüksek derecede bir artış olacağına bunun da kendine daha çok kazanç getirmiş olacağına, elinin bollaşmış olmasına sebep olacağına, malının artmasını sağlayacağına işaret eder ve rüyayı gören kişi çok bolluklu işler yapmış olacak ve verimli bir devir geçirmiş olacak anlamına gelir.  Rüyada Apse Sıkmak

  Rüya sahibinin malını ve parasını doğru olmayan işlere yatırmış olacağına dolayısıyla onları kaybedeceğine, maddi mevzuda zayıflayacağına ve imkânlarının da azalmış olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bolluk seviyenin, rahatlıkının ve lüksünün düşmüş olacağına, maddi imkanlarının da elinden kayıp gideceğine yorumlanır. Bu rüya bir öte taraftan da hayır olmak suretiyle kabullenilir ve kurtuluşa ermeye yorumlanır.

  Rüyada Apse Patlatmak

  Kimi rüya tabirlerine göre rüyada apse patlatmak rüya sahibinin yaşamış olduğu meşakkatların, çilenin, sorunların ve güçlükün sona ereceğini gösterdiği biçiminde kabul edilirken kimi rüya tabirlerine göre de tam aksi biçimde değerlendirmeye tabi tutulur ve rüyayı gören kişinin sorunlarla, engellerle ve aksaklıklarla karşı karşıya geleceği ile açıklanır.

  Rüyada Dişin Apse Yapması

  Rüya sahibinin beklenmedik kimi sorunlar yaşayacağına, ne yapmış olacağına karar veremeyeceğine, kötü hallerde kalmış olacağına, zor zamanlar yaşayacağına, üzülmüş olacağına, çıkışmış ol yollarına ulaşmış olmak için çabalamış olacağına işaret eder. Aksaklıklarla ve engellerle karşı karşıya gelmeye delalet eder.

  Rüyada İrin Görmek

  Rüya sahibinin rahatlayacağına, fakirlikten kurtuluşa ereceğine, mal mülk edinmiş olacağına, çok maddi kazanç sağlayacağına, işinin ehli olması yardımıyla işlerini büyütmüş olacağına, bu vesileyle lüksünün artış göstereceğine ve hiçbir eksiğinin de kalmayacağına tabir edilir.

  Rüyada İrin Akması

  Rüyayı gören kişinin canının sıkılmış olmasına sebep teşkil edecek bir takım hadiselerin gündeme geleceğine, hak etmediği laflara ve işleme maruz kalmış olacağına, bunun da çok üzüntü duymasına ve düş kırıklığı yaşamasına sebep teşkil edeceğine işaret eder.

  in A