Rüyada otomobil çaldırmış olmak, rüyayı gören kişinin etrafı ile bağlantılarının kötü olduğuna ve daha da bozulmuş olacağına tabir edilir. İş ve aile bağlantılarında sorunlu vaziyetler gündeme geleceğini ve haberleşme kurmuş olmanın zahmet kazanacağını da bildirmiş olan rüya şahsın konuşmuş olmalarında ve hareketlerinde çok dikkatli olması gerektiğini de hatırlatır. Bu rüya şahsın ruhsal dünyasındaki çelişkili vaziyetlerin esas yaşamına da yansıdığına ve tutarsız bir görünüm sergilediğine de yorumlanırken, bununla birlikte şahsa ziyan vermiş olan tabiatların olduğunu da gösterir. Değişik değerlendirmelere göre ise, rüyası esnasında otomobil çaldırmış olan şahıs, yaşamında önem derecesi çok yüksek bir yerde olan yakın birini kaybeder. Çalınan otomobil büyük ise sorunlar da o düzeyde büyük, ufak ise, gündeme gelen problemler da ufak olur. Çalınan otomobilin rengi kara ise şahıs son derece büyük bir felaketle karşılaşır, ak ise kötü olduğu düşünülen bir iş hayırlı işlere bahane olur.    Rüyada Otomobil Kazası Görmek

    Görmüş olunan otomobil kazasında kan yoksa bu şahıs için hayırlı bir hadisenin gerçeğe dönüşeceğine tabir edilir. İş ve yaşanılan etraf ile alakalı bir değişikliğe de işarettir. Kazada kan akma yaptığını görmüş olan kişi, pişmanlık duyacağı bir işe kalkışır, büyük bir sırra kavuşur. Otomobil kazası bununla birlikte şahsın ikili bağlantıları açısından da sorunlu bir evreye girdiğini ve dolayısıyla kimi problemler yaşamak mecburiyetine gireceğini da simgeler. Rüyayı gören kişi kendisi kullandığı bir otomobil ile kaza yaptığını görecek olursa, hanenin yiyip içeceği şeyleri boş işlere harcar ve aile içinde stresler yaşanmasına sebep olur.

    Rüyada Otomobil Çaldırmış olmak Psikolojik Yorumu

    Umumilikle yeni otomobil maliki olan şahısların otomobillerine bir şey olmasından, çalınmasından ya da başına bir şey gelmiş olmasından ötürü duymuş oldukları kaygı ve korkuların rüyalarda yansımış olma bulmuş halidir. Rüyası esnasında otomobilini çaldırdığını muhakeme eten şahıs hırsızlık olaylarından ötürü yoğun bir tasalanmakta ve gün içinde buna yönelik fikirler üretmekte olduğundan, uykusunda da malik olduğu otomobilin başına bir şey geldiğini görebilir.

    in A